Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chill out Jazz/Blues vs. rahatlatici sarkilar.

Draven

Öne çıkan mesajlar

Relax olurken, ya da birsey yaparken consantre olurken rahatsiz etmicek sekilde yavas ve yumusak sarkilar ariyorum. Kesinlikle enstrumental olucak. Pink floydun echos, crazy diamond gibin soundda olsa harika olur. Yada blade runnerda deckard evinde balkondan disariya bakarkenki gibi turden sarkilar.

Aman ha, techno chillout la karistirmasin kimse, robert miles turu birseyler istemiyorum.

Gitar ve synth tabanli, davulsuz birseyler ne varsa herkes paylassin.

Bu arada blade runnerin bahsettigim sarki Vangelis - Blade Runner Blues , istiyen indirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

draven sşimdi tonla şey yazaiblirm ama bazılarında sözler de var ona göre

öncelikli tavsiyen woody allen and his new orleans jazz band kayıtlarını ublup dinlemendir adamı pelte eder..

Sonra daha elektronik olsa da Mike Oldfied verebilirz rahatlatıcı olarak.

Men at work ün şarkılarında söz önplanda olsa d agenelde çok anlamsız olduğu için dinlenebilirz bir grup, özellikle Land Down Under ve Who Can it Be now favoriler

Gerald Veasley-Signs albümü tavsiyem amcam bası jazz yapmaktalar söz yok müzik çook.

Sarah-jane Morris - august baştan aşağıya akustik bir albüm feci rahatlatıcı easy listening bir olay...

Elektronik istemem demişsin ama Camouflage - Meanwhile gayet güzel bir albümdür rahatça ders çalışabilirsin...

Cinerama da fazlaca akustik sayıklabilecek bir gruptur adamı uyutma raddesindedir şarkılar.

Klasik müziğe girmiyorum sadece Mozart - Requiem varsa arşivinde dinlemeni tavsiye ederim..

daha tonla yazabilirim istersen mesaj at...

[Bu mesaj Berk tarafından 04 January 2004 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Requiem in full set var, gercekten cok guzel, klasik olabilir demeyi soylelmisim, requiem gibi baska tavsiyelerin olabilirse super olur. simdi wendigo ve senin dediklerinden yavas yavas indirmeye basladim. ve evet biraz daha yazarsan cok guzel olur :) yanliz album degilde, album icinde begendigin sarkilari belirtirsen oda iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca:

Six Pence None The Richer - Kiss Me
Gary Jules - Mad World
Joan Osborne - One Of Us
Red Hot Chilli Peppers - Road Trippin'
Travis - Sing
Tarkan - Unutmamalı
Apocalyptica - Nothing Else Matters
MFÖ - Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da
Barış Manço - Dağlar Dağlar
Şebnem Ferah - Yağmurlar
Starsailor - Misguided Fool
Özlem Tekin - Yazmamışlar
Opeth - Benighted
Mazhar Alanson - Benim Hala Umudum Var
Kıraç - Zaman
Burçin - Neredesin Sen..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
anggun- summer in paris
st. germain- so flute
st. germain- sure thing
lenny cravitz -little girl's eyes
lenny cravitz- if you can't say no
sting- moon over bourbon street
morcheeba- trigger hippi
morcheeba-otherwise[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...