Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alfa Romeo 147 ve 2.el araba alımı

Mojito

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar yurtdısında okuyorum ve 10 milyarlık bir butcem var bu paraya gelebilen arabalar kısıtlı benim iclerinden kararsız kaldıgım bu 3 araba ...

2001 Golf Dizel
2002 Alfa Romeo 147 Dizel
1998 E 46 Bmw 3 20

Alfa Romeo nun 3 kapılı 147 modeli hem ic hem dıs olarak bence Golf ve Bmw (bmw benzinli oldugu icin pek tercihim olmaz)ye fark atıyor.Benim sormak ıstedıgım sorular ise

Bu arabayı kullanmıs olanlar varmı ?
Bakımları tahmını ne kadar paraya mal oluyor ?
Alfa Romeo duyan kişiler genelde parcaları cok pahalı dıyorlar Bmw ve Vw den pahalımıdır gercekten?

2. Takıldıgım husus ıse daha once araba almadım ve 2.el de nelere detaylı dıkkat etmem gerekır bılemıyorum.Birde gunumuzde
araba kilometresinin deiştirme olayı var.Km ile oynanmıs olup olmadıgı ayırt etmek ıcın Bmw nın motor kısmına bı alet takıp kolayca anlasılabılıyormus, Alfa Romeo icinde aynı sey gecerlımıdır acaba? Veya ben bır ustaya gotursem arabayı cok zaman harcamadan araba km sı araba nın moturunun durumu ve genel durumu hakkında bana bılgı verme ımkanı olabılırmı? Sizin bu 2 konu hakkında goruslerınızı beklıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

e46 kasa sedanlar 2002 yılında makyaj gormüştür. aracın sedan modelinin en cok satılmış olduğu yılda budur. 500 binin üzerinde yıllık satış yapmıştır sedan o sene.

tahminimce yurt dışında araçlar turkiyeden ucuz olduğu için bu kasayı dusuk motor modellerinde ucuza bulabilirsin. ama butceni bir hayli asacaktır. 98 model e46 kasa ise kesinlikle onermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

e46 sedan avrupada ilk 98 de cikti. turkiye ye her zamanki gibi 8-9 ay gecikmeli gelmistir. e46 sedanin ilk kasasidir yani 98.

2002 de sedan makyaj gordu, 2005 ortasinda e90 sedanin gelmesi ile son buldu uretimi.

ama m3, coupe ve cabrio, e90 sedan ciktiktan sonra da baya bir sure e46 kasa ile uretildikleri icin daha gec bir donem zannediliyor e46 kasa.

e46 kasanin ilk ortadan kalkan versiyonu 3 serisi ti lardir. 1 serisi 2004 yilinda yerini aldi ti larin. o nedenle 1 serisinin onu e46 yi andirir biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...