Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi server sorusuna KESİN cevap.

mayfer

Öne çıkan mesajlar

Cidden gördüüm en değersiz ve zeka bakımından yoksun insanlardan birisin.. Onca şeye raamen cevap yazacak kadar da yüzsüz birisin..

İşi cidden hakaret boyutuna getirdin. Yeter artık sus, sus da en azından her yerde gördüüm deersiz, laubali, yılışık ve çocukça emotionlarını görmiim..(:P) Her yeri yalaya yalaya yalama oldun..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kavga neden çıkmıştı hatırlayan varmı? :p Harbiden uzadıda...[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dungeon_Master, 02 Mayıs 2004 01:03 tarihinde demiş ki:
Cidden gördüüm en değersiz ve zeka bakımından yoksun insanlardan birisin.. Onca şeye raamen cevap yazacak kadar da yüzsüz birisin..
İşi cidden hakaret boyutuna getirdin. Yeter artık sus, sus da en azından her yerde gördüüm deersiz, laubali, yılışık ve çocukça emotionlarını görmiim..(:P) Her yeri yalaya yalaya yalama oldun..

haha senin imzanda yazan varya acaip komik sana hich uymuo
ve işi hakaret boyutuna getirenin kim oldugu konusndaki yorumunda baya güldürdü.
benim hakkidaki yazilarina laf sölemiyorum cünkü seninle bu tarz bir konuşmaya girmeyecegim.. emotionlarimdami gerdi seni ahh canim ne kadar üzüldüm senin icin
psikolojik yardima ihtiyaci olan birisin anladigim kadariyla.. üzgünüm sana yardimci olamayacagim bu konuda ama istersen bir bakirköye yollan sen.. bakarsin degisirsin sende biizim gibi normal insanlar gibi olabilirsin[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 02 Mayıs 2004 01:22 tarihinde demiş ki:
said:
Qui, 02 Mayıs 2004 01:17 tarihinde demiş ki:
Hadi bakalım kim daha kaka!

kakayı bilemem ama ben daha uzağa işiyorum :)

hmm ben daha uzun işerim?[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 02 Mayıs 2004 00:34 tarihinde demiş ki:
Hemen eklemeden edemiycem Hun un şu anda kay server ında tabiri yerindeyse "adı çıktı". Üyesi olduğum unguilded dahi alliance a girerken çok öfledi püfledi sırf raid ler için katlanıcaz dedik de girdik. Siz forsaken ı nasıl görüyorsanız serverın geri kalanıda size aynı şekilde bakıyor.

ben çok çok eskiden girmiştim hun'a, o zaman bunun 5te biri kadardı guild, çok kısa süre oynayıp bıraktıp, şimdi de 15 gün falan oluyor tekrar oynayama başlayalı

o yüzden şu anda biz forsaken'ı nasıl görüyoruz onu bile bilmiyorum :p hatta henüz bir "biz" yok ortada, sadece Denth ve kuzenle samimiyim guild içinde, bir de bu aralar Haswan da geldi Caine'i alıp onlar var gerisini zaten pek tanımıyorum

ama tabi bahsettiğin gibiyse de bu durum canımı sıkar, ben türk birliği olmadığını anlatmaya çalıştım zaten hun'da, sırf türk oılmadığı için belki de ayakta durabildiğini tahmin ediyorum, sultans guildini de aradım ama bulamadım, ne oldu acaba kapandı mı? sultans çoğunlukla türkten oluşuyordu çünkü en son çıktığımda

neyse dediğim gibi yorumunu yapmıyorum ama şu var iyi de olsa kötü de olsa ilk 5'e giren bir guild hun, sevmediğim birkaç kişi de yok değil ama en azından bir sistem oturtulmuş durumda, şu andaki durumunu "sadece türkler olsun, hun'uz biz atalarımızı temsil ediyoruz" mantığı güdülmemesine borçlu olduğunu düşünüyorum

not: senin kay'deki karakterinin ismi nedir, bazen konuşacak kimse olmuyor :)

edit: umrae sanırım mesajlarına baktım :)

[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 02 Mayıs 2004 10:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 02 Mayıs 2004 10:06 tarihinde demiş ki:
şu andaki durumunu "sadece türkler olsun, hun'uz biz atalarımızı temsil ediyoruz" mantığı güdülmemesine borçlu olduğunu düşünüyorum

not: senin kay'deki karakterinin ismi nedir, bazen konuşacak kimse olmuyor :)

edit: umrae sanırım mesajlarına baktım :)

Evet umrae benim, ama account umu kapattım.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...