Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

benm alışveriş yaptığım ve güvenilir biri var
hatta WOTLK key yolladı ve ben parayı onayladım

sistem şu şekilde çalışıyor;

1- parayı gg kendi havuzuna alıyor
2- malı teslim alıyorsunuz
3- parayı onaylıyorsunuz

genel olarak e-bay gibi çalışıyorlar, çok işlem yapan insanları seçerseniz bi sıkıntı çıkması çok daha zor
Sosyal ağlarda paylaş

ben ingilteredeyim, tam 7 gunde ulasti elime oyun, 13 unde sanirim persembe gunu vermistim order ve birdahaki persembe elime ulasti, conan siparis etmistim onceden onda boyle sorun olmamisti, daha cabuk gelmisti hemde ben siparis ettigim gun stoklarinda olmamasina rahmen, bu sefer sorun ya sendit'te yada ingiltere posta servisinde. ama sendit mesajlarda belirtilen kadar kotu bir site degil, hicbir zaman elinize kesin sukadar zamanda geccek diye birsey belirtmiyorlar. ayrica hemen hurra siparis vermeden once bir arastirma yaparsaniz, su kadar zamanda elinize ulasmazsa bizle temasa gecin diye bir yazi var. yani bastan neden soylemediniz gibi yaklasmak yerine bastan neden bakmadim buna demek lazim, adamlar ticaret yapiyorlar, boyle seyleride ana sayfadan kimse duyurmaz. gecen pazartesi 2 adet daha siparis ettim sendit'ten. persembe itibariyle elime gecmedi, eve gidince bugunde bakacagim bakalim 5 gun icerisinde yollayabildilermi. normalde 3-5 gun icerisinde elinizde olur diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun zaten baştan iletmemelerinde değil, baştan yanlış iletmelerinde. Bana gelen 2 mailde farklı farklı günler var, birisi 10 diğeri 30. Hatta şimdi FAQ kısmına baktım orda da 15 gün diyor outside UK için. Etti 3 farklı versiyon :)

Neyse yani olan oldu. Bu haftasonu son, haftaya da gelmezse online alırım herhalde, siparişi de iptal ettiririm aralıkta eğer hala ulaşmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...