Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

ben sanki 12'sinde soyledim diye hatırlıyordum, ama sitede despatch date 10'u diyor... neyse, dun geldi benim de, aksam okuldan geldigimde apartmanın icinde ev kapısının onunde yerde buldum, adam cins mi anlamadım, o kadar geldin, kapıyı da cal, teslim et, alla alla, ev de tum gun doluydu yani... off neyse oynamadım bugun sınav var diye, sundan bi cıkayım, sapıtıcam =)...
Sosyal ağlarda paylaş

Twisty said:
oha ya içime şüphe düştü cok bok bi apartmanda oturuyorum postacı oyle bi yere koyarsa gider o oyun gg olur pofff

aynen..benle aynı tarihte söylemiş olan herkese ulaşmış ayrıca..ilk katta oturan ayşe teyzeden tut kapıcıya kadar herkese haber saldım,paketi ilk gören getiricek,tabi şuan paket başka bi apartmanın önünde sürünmüyosa..
Sosyal ağlarda paylaş

Coldwindcim ara postaneyi sor, hatta gidip sor, manuel olarak gelen paketlerin kağıtlardan baksınlar. arayınca kod mod soruyorlar bazen "eeöö yok" diyince "bakamayız ki o zaman bigisayardan" diyorlar.

orda yok derlerse kesin gümrükte bi rafta bekliodur ööle yanlız başına seni :)
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:
Coldwindcim ara postaneyi sor, hatta gidip sor, manuel olarak gelen paketlerin kağıtlardan baksınlar. arayınca kod mod soruyorlar bazen "eeöö yok" diyince "bakamayız ki o zaman bigisayardan" diyorlar.

geçen cumartesi gittim, leventteki ana merkezden dağıtıldığını söylediler, eğer paket sahibi evde değilse bölge ptt'sine gidiyormuş paket. kod sordular 'eeöö' dedim, yine de iyi bir adam vardı sağolsun, bir liste verdi önüme ama orada da yoktum. 10 iş günü perşembeye kadar aslında da, herkese geldiğine göre benimki de gelmiştir diye düşünüyorum, acelesi olduğundan değil, sadece kaybolmasın nasılsa öylesine takılıyorum:)

gümrükten de haber gelmedi, yine de bugün akşama doğru gitmeyi düşünüyorum postaneye, bakalım kısmet:)
Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:
Norak said:

geçen cumartesi gittim, leventteki ana merkezden dağıtıldığını söylediler, eğer paket sahibi evde değilse bölge ptt'sine gidiyormuş paket. kod sordular 'eeöö' dedim, yine de iyi bir adam vardı sağolsun, bir liste verdi önüme ama orada da yoktum. 10 iş günü perşembeye kadar aslında da, herkese geldiğine göre benimki de gelmiştir diye düşünüyorum, acelesi olduğundan değil, sadece kaybolmasın nasılsa öylesine takılıyorum:)

gümrükten de haber gelmedi, yine de bugün akşama doğru gitmeyi düşünüyorum postaneye, bakalım kısmet:)

coldwind taahhütlü yollanmıyor paket. ondan kodu listesi yok. bir daha gittiğinde normal posta olarak sor. postacının rafındadır büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

sendit'e mail atmıştım dün akşam, track imkanı mümkün mü diye, 30 günden sonra dedi. 2. bir mail attım, önceki mailde 3-5 gün ile 10 gün arasında diyorsunuz nasıl birden 30 güne çıkıyor dedim. Türkiye'ye gönderiler genelde böyle oluyor 30 günden sonra size barkodu verebiliriz böylelikle takip edebilirsiniz dediler.

Fail cidden. Sendit bitmiştir benim için :)

Bekleyeceğiz bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de burada sorun Sendıt'den degil posta iletiminden kaynaklanıyor. Sendit'in tek yaptığı senin siparişini posta ile yollamak. Arada çıkan sorunların sorumlusu Türk veya yabancı posta teşkilatları.

Gerçi fazla sorun da cıkmıyor. Simdşye kasdar Sendit'den çok oyun ısmarladım ve hemen hemen hepsi 5-10 gün içinde bana ulaştı. Yalnız bir defasında nasıl olduysa Avustralya'ya uğrayıp 1 ay sonra gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Postadan dolayı bir sorun olduğunu herkes biliyor zaten. Takıldığım nokta herkese aynı otomatik mesajdan yollamaları. Türkiye için madem 30 gündü, en baştan belirtmelilerdi. Hoş, çoğu kişinin eline ulaşmış şimdiden, o da ayrı bir çelişki. Gerçi özür dilediler ama faydasız :)

Neyse, yine de bugün-yarın geleceği konusunda ümidim var. Aslında bir yandan da gelmesini istemiyorum çünkü haftaya 3 gün sunumum var vize niyetine :)

Herneyse, in PTT we trust.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bikaç ay önce bi şey aldım Sendit'ten, geçmedi elime, PTT'ye soruyorum barkod numarasını al bulalım diyolar, Sendit'e mail atıyorum barkod numarası lazımmış takip için diye, siparişinizi iptal edelim diyolar. Bu şekilde geçen 2 haftadan sonra siparişi iptal edip paramı iade ettiler. Çok severdim Sendit'i cidden, ama bu olaydan sonra ağzım yandı. Play-asia ile idare ediyorum.
Ama WotLK meselesi ayrı tabii. Play-asia yalan olabilir. Hem artık vermişsiniz siparişi.
Ama cidden, alternatif kargo yöntemleri koysa çok güzel olur Sendit. Bi Fedex, bi UPS falan koysa süper olur mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...