Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:
toggie said:
ee dedik size, gonderdiler falan diyodunuz daha release olmadan :)

Şakamısın?

Gönderdiler diyorum zaten... İşki bizim gümrük...
Koskoca şirket gönderdik diyip yalanmı sölicek? Vanillayıda ordan aldık tbcyide. Ben sadece ulaşan oldumu diye sordum.

şakayım
Sosyal ağlarda paylaş

Olan olmuş artık ama, bu devirde yurtdışından preorder etmeye ne gerek vardı ki :/ İlk gün talan edilir etraf, ki pek talan etmeye de gerek yoktu bu kez sanırım, geçen taleplerden dolayı çok gelmiş. Yine de bulunamazsa elbet biryerlerden online key alınır, ki Blizzard kendisi satıyor artık, o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Olan olmuş artık ama, bu devirde yurtdışından preorder etmeye ne gerek vardı ki :/ İlk gün talan edilir etraf, ki pek talan etmeye de gerek yoktu bu kez sanırım, geçen taleplerden dolayı çok gelmiş. Yine de bulunamazsa elbet biryerlerden online key alınır, ki Blizzard kendisi satıyor artık, o derece.

E tabi.. Belli bir kısma kadar haklısın ama, kargo dahil 52 YTL veririm elin ingilizine ben arkadaş...
Aral getirtiyo 80 YTL ayıp günah yani... Hele hele toplu siparişle aldıkları fiyatı hesap etmeye kalkarsak %100 kârla satıyor tek el olduğundan, bu yüzden art niyet ararım...
Benimkisi hem beklemek sorun olmadığından, hemde bir nevi eylem... Evet evet... Daha çok, sendit.com un kaliteli hizmetinden...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...