Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Sendit.com said:
Thank you for your order with Sendit.com. We can confirm the item(s) below have been sent to you.

Delivery will normally take between 3 to 5 working days, but can sometimes take a little longer due to postal delays. Please allow 10 full working days before notifying us of any delays in arrival.

We send each item of your order as soon as it becomes available at no extra charge. If you are waiting for any other items which are not listed below you will receive a further e-mail once they have been sent.

We will endeavour to keep you updated on the status of your order and any delays that may occur.

The following item(s) have been sent to:

1 World Of Warcraft - The Wrath Of The Lich King GBP 17.69

Bugun ayın sekizi. Ortalama teslim süresi 3-5 gün (muhtemelen avrupa sınırları içerisinde). 10gün içersinde de elime ulaşacagını dusunuyorum. Bence bir pre-order icin cok ideal. Hatta 13ünden once bile elime geçebilir. Çok yaşa sendit ^^

Sendit.com said:
Kind Regards,

Sendit.com Team
Sosyal ağlarda paylaş

10 is gunu 2 hafta eder. hadi 1.5 haftada eline gecti diyelim oyun. sen daha 70'ken etrafta 80'ler dolasacak. ha tabi bu casual oyuncular icin dert değil. o yuzden kafa rahat takılırsınız.

bi de release gununde download yapacak arkadaslar blizzard downloaderın o gun kac kb hızla download yapabilecegini iyi dusunsunler.

eger key alıp girmek istiyosanız simdiden beta clientı indirin.
Sosyal ağlarda paylaş

sendit.com said:
Subject: Your order is on its way...

Just to confirm the following item(s) have been sent to you:

World Of Warcraft - The Wrath Of The Lich King (Games PC)
This is not a duplicate order - we just want to let you know that your order has been sent. Please disregard this e-mail if your order has already arrived.

Delivery normally takes between 3 to 5 working days from our warehouse in the Channel Islands. Please bear in mind this may take a little longer during seasonal periods.

blabla.
Daha yeni yola çıktı, 3 gün sonra ilk mailden. PTT haftaya pztsi'den itibaren işleme sokmaz herhalde pakedi kendilerine gelse bile. İşte en geç haftaya cuma, iyi bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

ptt de fazla takılmıyor, daha önceki siparişlerimden birinde baya bi araştırmıştım, siparişi verdikten 1.5 ay sora gelmişti, sendit eğer ürün elindeyse yolluyor 2-3 güne max zaten.
postayı getiren kıza sordum, baksın nedir nolmuş diye, anca 1 haftadır ptt nin elindeymiş paket. yani geri kalan 5-6 haftayı gümrükte geçirmiş caanım paket. ehe araştıracaksanız pakedinizi önce gümrükten bakın. gümrükteyse zaten pttnin ypacağı bişi yok onların eline geçene kadar.

ben bu sefer trden aldım gerçi :p
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:
öyle olsa bile yenisini yollar her zaman sendit

bi de burasi var

http://www.pazartesisendromu.com/

yenisini yollarlar da bi daha olursa yollarlarmı bilmiyorum . Bide yenisi eline geçene kadar üü.. Hep aklıma geliyor benim müstakil evil olmadımı apartman fln. direk çalınabilir. Bide dış kapıya atan giden mal postacıların eline bakıyosun. 1.'Yi çalan 2.'yide çalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...