Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i are moron

Darkthrone

Öne çıkan mesajlar

BL da arkadasımın hatrına (BT farmlayan) bir türk guildine girmiştim(bilen bilir) Warlock ozamanlar benim alt char karazhan/craft itemlar falan var.
Girdiğim gün yaptığımız BT de dps te fark açtım. Inspectlediğim herkesin gear MH/BT gear full, oyuna bok attım, craft/karazhan gearlar ile bu kadar emek harcamış adamlarla dps yarıştırabiliyorum diye.
Sonraki günlerde Bartender ile yeni bir UI yapıyım dedim. Bar'a yanlışlıkla "Rank7" shadowbolt koymuşum. yaklaşık 2 hafta boyunca rank7 shadowbolt ile oynadım. İşin en ilginç tarafı dpsmeter beni hala ilk 3 te gösteriyor ve omende %110larda oyunuyordum.
Yani Alper sıkma canını, herkes aynı hatayı yapmıstır mutlaka. Azda olsa sarcastic yaklastım o guilde neyse :d
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
BL da arkadasımın hatrına (BT farmlayan) bir türk guildine girmiştim(bilen bilir) Warlock ozamanlar benim alt char karazhan/craft itemlar falan var.
Girdiğim gün yaptığımız BT de dps te fark açtım. Inspectlediğim herkesin gear MH/BT gear full, oyuna bok attım, craft/karazhan gearlar ile bu kadar emek harcamış adamlarla dps yarıştırabiliyorum diye.
Sonraki günlerde Bartender ile yeni bir UI yapıyım dedim. Bar'a yanlışlıkla "Rank7" shadowbolt koymuşum. yaklaşık 2 hafta boyunca rank7 shadowbolt ile oynadım. İşin en ilginç tarafı dpsmeter beni hala ilk 3 te gösteriyor ve omende %110larda oyunuyordum.
Yani Alper sıkma canını, herkes aynı hatayı yapmıstır mutlaka. Azda olsa sarcastic yaklastım o guilde neyse :d

adamlarda bt gear var ama ana fikri kavrayamamıslar 'learn2play'
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
pve feralına da nerf geldi
öf blizz sıçtı içine bi de sıvamaya kalkıyo trinketler-ringler bonus almıyıcak fiye filan
e bizim warrior armorundan farkımız kalmıyo o zaman
bi de üzerinde block-parry yok
öf blizz ya ben ne güzel tank olucaktım ya :(

ben bunu dedim yerin dibine gömdüler.

"yok adamlar mitigation düşmicek dio ne bik bik edion lan" die

görüces bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...