Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

druid tank upcoming armor changes

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Bear mitigation icin multiplieri üzerindeki leatherdan gelen armora göre ayarlayip yine suanki mitigationu almani saglamalari cok basit.
1. Tüm itemlerden gelen armora göre degil, leatherdan gelene göre hesaplanicak.
2. X mitigation hesaplama degerini degistirip yüzük & neckler & trinketlerden kaybolan armordan kaynaklanicak mitigation ekisigi kapanicak.

Yazildigi gibi bundaki tek amac oyuna yeni neck ve yüzük eklenicek olmasi kesinlikle. Diger tank classlar icin armor yüzügü eklemek istese de druid yüzünden bunu yapamiyordu simdi gönül rahatligiyla bunu yapabilcekler ki bu ciddi anlamda bize buff anlamina gelir. Hem mitigationumuz su anki haliyle kalicak, hem de yeni gelicek yüzük türü armoru ucmus itemler ile gear upgrade sansimiz olucak. Druidler ciddi anlamda cogu anlamda bir cok degerde kisa zamanda tavan yapiyor ve bu yüzden kisa bir süre sonra gear upgrade sansimiz veya ihtiyacimiz olmuyor. Blizz oyuna bizim yüzümüzden yeni item koyamiyordu, simdi buna imkan dogurcak.
Nerf yerine bu bize buff olucak bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

AKINCILAR said:
Bear mitigation icin multiplieri üzerindeki leatherdan gelen armora göre ayarlayip yine suanki mitigationu almani saglamalari cok basit.
1. Tüm itemlerden gelen armora göre degil, leatherdan gelene göre hesaplanicak.
2. X mitigation hesaplama degerini degistirip yüzük & neckler & trinketlerden kaybolan armordan kaynaklanicak mitigation ekisigi kapanicak.

Yazildigi gibi bundaki tek amac oyuna yeni neck ve yüzük eklenicek olmasi kesinlikle. Diger tank classlar icin armor yüzügü eklemek istese de druid yüzünden bunu yapamiyordu simdi gönül rahatligiyla bunu yapabilcekler ki bu ciddi anlamda bize buff anlamina gelir. Hem mitigationumuz su anki haliyle kalicak, hem de yeni gelicek yüzük türü armoru ucmus itemler ile gear upgrade sansimiz olucak. Druidler ciddi anlamda cogu anlamda bir cok degerde kisa zamanda tavan yapiyor ve bu yüzden kisa bir süre sonra gear upgrade sansimiz veya ihtiyacimiz olmuyor. Blizz oyuna bizim yüzümüzden yeni item koyamiyordu, simdi buna imkan dogurcak.
Nerf yerine bu bize buff olucak bence :)

bi tek "yüksek 4 5k armorlu trinket ring fln gelicek" lafını anlamıorum ben

beynim yandı

warrior un armoru çok yüksek değildi ama parry block dodge hp armor birleşince süper oluodu.

druid in armor yüksekti hp yüksek gibiydi fln.

e şimdi 5k armor trinket (atıorum) koydular 5 er de ring. e o zaman warriorun normalde olması gerekenden kat kat fazla armoru olucak.

o zaman warrior/paladin armorunun onlara yarattıgı ekstra avantajı nasıl indiricekler?
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 80'de nasil olur bilemem ama suan bile dengesiz tanklarin durumlari. QQ olmasin ama tanklikda Pala PvE'de asmis kendini. Druid olarak MT olamiyoruz, gerekdiginde OT oluyoruz. Trashlerde suan palalar acik önde zaten. Tanklik konusunda druide yeni abilityler gelmezse (mesela aoe tankingde), resto veya balance disinda pek secenegi kalmiycak ilerde druidin.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
1 talent çözer işi merak etme. Zaten form değiştirme içinde ilginç şeyler konuşuluyor. Her değişim 1500 civarı mana yiyip feraller için %80 mana düşüren bir sistemden bahsediyorlar. Bakalım druidlerin olayı baya değişiyor WotLK ile.

yapmalılar. koca bir expansion daha druidlere küfretmek istemiyorum arenada.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
FreEmoon said:
1 talent çözer işi merak etme. Zaten form değiştirme içinde ilginç şeyler konuşuluyor. Her değişim 1500 civarı mana yiyip feraller için %80 mana düşüren bir sistemden bahsediyorlar. Bakalım druidlerin olayı baya değişiyor WotLK ile.

yapmalılar. koca bir expansion daha druidlere küfretmek istemiyorum arenada.

ÇOK AYIP :(

:D

ben aslında shapeshiftler sıfır mana cost olsun istiorum

base ability o mana mı olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Warriorların block'u, oyundanda crush mantığı kalktı onuda düşün. Crush yemeyen bir dridden bahsediyoruz.

AoE konusuna gelincede swipe'ın herkeze vuruyor oluşu bile yeterli bir buff bence.

warriorun da herkeşere vuran bişeyi var adını bilmiorum

hem tmm block crushing içindi dielim bilmioeum tam

parry noluo? :D

parry için de bişi isterim ben şahsen

ha bi de biz artık SotF aldıgımızda direk crit immune oluoruz eskisi gibi 415 def rating cap imiz yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Dworgian, sen niye bu kadar endişelendin bu konuda anlamadım :)

Adamlar açık açık söylüyor, MT olabileceksiniz diye.

abicim

nie herkes ben oturup hüngür hüngür ağlıorum gibi bi tavır takındı? :)

ben böyle bi yazı gördüm

"ulan blizz bunu aldın da nerdne vericen e be canım bırakaydın ya armorumuzu öyle eskisi gibi ne kasıosun" gibi bişiler diorum sadece :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Gangren said:

abicim

ben böyle bi yazı gördüm

"ulan blizz bunu aldın da nerdne vericen e be canım bırakaydın ya armorumuzu öyle eskisi gibi ne kasıosun" gibi bişiler diorum sadece :D

efe,reroll paladin :P :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Dworgian said:
Gangren said:

abicim

ben böyle bi yazı gördüm

efe,reroll paladin :P :D

büyük sözüme tövbe her class ı açarım paladin açmam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...