Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben de boşalmak istiyorum!

veyr10

Öne çıkan mesajlar

veyr10 said:
www.tdk.gov.tr

4) Derdini, sıkıntısını birine anlatarak ferahlamak, deşarj olmak: �Derdimle öyle dolmuş ki boşalmadan evine gidemeyecek.� Bu anlamıyla kullandım türkçeme laf edenler için.

tmm bilader o anlamda yazmak istemdiysen topiğin ismini değiştir o zaman editle. editlemezsen millet makaraya sarar, ki sarmaya başlamışta
Sosyal ağlarda paylaş

nocom said:
veyr10 said:
www.tdk.gov.tr

4) Derdini, sıkıntısını birine anlatarak ferahlamak, deşarj olmak: �Derdimle öyle dolmuş ki boşalmadan evine gidemeyecek.� Bu anlamıyla kullandım türkçeme laf edenler için.

tmm bilader o anlamda yazmak istemdiysen topiğin ismini değiştir o zaman editle. editlemezsen millet makaraya sarar, ki sarmaya başlamışta

Milletin makaraya sarmasi önemli değil. Eğlensin tabi millet sorun milletin bir ayar çekmeye çalışması, laf sokmaya çalışması, bilmişlik taslamaya çalışması. Gören de bilim-teknik topiğine yazdim sanacak ki orada yapılan muhabbetler bazen bundan bile beter, konuyla alakasız olabiliyor ama yine de laf diyen olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Spacecake said:
şimdi burda kelime oyunu yapmayalım birbirimize ne anlamda kullandığının herkes farkında karşında çocuk yok.ben de sana boşalmadan kapatalım konuyu istersen.(sinir anlamında)

Bence burada artistlik yapmaya gerek yok konuyla ilgili açıklamami ilk postta vermiş bulunmaktayım. İnanmak zorunda değilsin ama küçük bir çocuk gibi de egonu tatmin etmeye çalışma.
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:
www.tdk.gov.tr

yapmayayım yapmayayım dedim dayanamadım yine.

4. maddede verilen kelime anlamını cümle içersinde kullanalım.

veyr10,Öyle doluyum ki boşalmadan eve gidemeyeceğim.Annene bir uğrayayım da boşalayım.Böylece ferahlayıp deşarj olabilirim.

derlerse ve bu anlamda kullandım derlerse anlayışla karşılarsın sanırım ?

TŞK.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...