Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tuvalet yaparken k.ça su sıçratmama tutosu!

Jahrein

Öne çıkan mesajlar

lol bu nası bi topic

nokda koyulmuş

MADBOY said:
Kabiz olmayacaksin, bu kadar.
Nazik olacaksin, bir blacksmith anvil gibi degil, suzule suzule, estetik, dansoz kivaminda bir kobra gibi birakacaksin.

MADBOY said:
..ayacaksin, bu kadar.
Nazik olacaksin, bir blacksmith anvil gibi degil, suzule suzule, estetik, dansoz kiv..

MADBOY said:
..adar.
Nazik olacaksin, bir blacksmith anv..

MADBOY said:
Nazik olacaksin

Sosyal ağlarda paylaş

memo tembelçizer in bir köşesinde vardı ben de onu anlatim madem
teharet musluğu denilen kıç yıkama musluğunu açarak işinizi görün yani kıçtan çıkan bok parçası direk suyla temas etsin böylelikle suya alışmış şekilde havuza düşer ne olur ? evet sıçramaz lol
Sosyal ağlarda paylaş

reddiye said:
memo tembelçizer in bir köşesinde vardı ben de onu anlatim madem
teharet musluğu denilen kıç yıkama musluğunu açarak işinizi görün yani kıçtan çıkan bok parçası direk suyla temas etsin böylelikle suya alışmış şekilde havuza düşer ne olur ? evet sıçramaz lol
Hehe o kokusuyla ilgiliydi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta biz de hergün duş alıyoruz.. o dediğin 60larda geçerliydi. gerçi o zaman da herkeş hippiydi (pis hippiler!) yıkanmıyorlardı! (pis hippiler!) bi de kendilerine çiçek çocuk diyorlarmış (pis hippiler!) ne çiçeği be! (pis hippiler!)

ama sen yine de zımpara dene..
Sosyal ağlarda paylaş

fetocu bi arkadaşım var herif bildiğin ruh hastasıydı artık olayı müslüman (alaturka) tuvaletine kadar getirmişti bi konuşmamızda

Arkadaş:
Pıtık o yer tuvaleti varya ona oturuyosun abi bağırsaklar sıkışıyo ne var ne yok sıçıyon temizliyo içini...
Pıtık:
abi Allah belanı versin
Sosyal ağlarda paylaş

Spastik_Serce said:
DoruK said:
o tuvalete nasıl yapıyorsun ya? hayatta oturmam ben ona. klozet dediğinin etrafı boş, geniş, ferah olacak. yanında perdeyle içi bunalır insanın mçarken.

öeh

bacağa gelcek , isabet ettiremezsen sifonu çekerken sağa sola kaççan.

daha sayımmı?
nası bacağa gelcek? anlamadım. sen yanlış anladın beni sanırım. ben çevreden bahsediyorum klozetin kendisinden değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
kovaya su doldurulup yüksekten üstüne yavaşça dökerek.

en rezillik bu şekilde yaşanıyo. baktın açmıyo, biraz daha yüksekte tut kovayı. eğer yine de açmıyosa, yediğin şeyleri bi düşün neydi diye.

edit: yavaşça derken gıdım gıdım demiyorum tabii, "FOŞŞUUURRr" diye hepsini bi anda dökme sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...