Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paralı torrent mi Rapidshare mi

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Pek seed yapamiyorum public torrent sitelerinden de bıktım. Yeni bir şey cıktığı anda çekemiyorsun. Sorum şu rapidshare üyeliğimi satın almamı önerirsiniz yoksa Private torrent sitesi üyeliğimi. Birde bu private sitelerin hangisi iyidir hangisine güvenir ? Çekmek istediğim şeyler Film,dizi,oyun
Sosyal ağlarda paylaş

Private Torrent sitelerine üyeliği "satın alman" gerekmiyor.Ancak seed yapmıyorsan ordan upload satın alman lazım.Ki o işe gireceksen zarar edersin.Ben seed yapıyorum ve bedava olduğu için torrent kullanıyorum.

Ama seed yapamayacaksan, Rapid linkleri bulabileceğin bir kaynak varsa hiç çekinmeden rapid üyeliği al derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çekmek istediklerinin "ne" olduğundan çok "kaç yaşında" olduğu önemli.

Torrent söz konusu olduğunda, aradığın şey yeni olduğu sürece sorun yaşamazsın, çok da rahat bulursun.

RapidShare söz konusu olduğunda, aradığın şeyin tarihinden çok, link bulmak sorun olur.

Bana sorarsan RapidShare derim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:
Private Torrent sitelerine üyeliği "satın alman" gerekmiyor.Ancak seed yapmıyorsan ordan upload satın alman lazım.Ki o işe gireceksen zarar edersin.Ben seed yapıyorum ve bedava olduğu için torrent kullanıyorum.

Ama seed yapamayacaksan, Rapid linkleri bulabileceğin bir kaynak varsa hiç çekinmeden rapid üyeliği al derim.

upload satın alıyorsun evet yalnız aylık oluyor orası kötü. Mesela 400 gb veriyor kullanmassan öbür ay'a sarkmıyor yani.Sarkan sitelerde vardır belki ben bilmiyorum

En sağlam private torrent sitesi hangisidir şimdi ? (oyun,dizi,film) üçlüsünü içinde barındırıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

easynews yada usenext kullan seed yapmak istemiyorsan.

Easynews said:
# Easynews Big Gig: $29.94 for 150 Gigabytes or 30 days, which ever comes first and up to 199 days of retention.
# Easynews Plus: $14.97 for 30 Gigabytes or 30 days, which ever comes first and up to 199 days of retention.
# Easynews Classic: $9.98 for 20 Gigabytes or 30 days, which ever comes first and up to 100 days of retention.
# Roll-Over Gigs: Your unused bytes are rolled-over into your next billing cycle.

usenext in kendi programı var. ikiside aynı news serverları kullanıyor ama usenext in programı kullanışlı olduğu için o avantajı var. ama usenext de harcayamadığın limit bir sonraki aya transfer olmuyor.

ben easynews classic ve usenext 150gb kullanıyorum. her 2 sindende memnunum. her ikisininde trail olayı var deneyebilirsin herhangi bir ödeme yapmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayda kaç gb çekebiliyoruz peki rapidshare le ? (warezbb'yi beyendim :) heralde rapid alıcam)

Ha birde parasız üyeler bir program kullanamıyordu. Çekerken kesilirse internet gidiyordu. Ama mb'ları azdı şimdi baktım premiumlara özel linkler var 2gb lık fln . Premium'da download programları kullanabiliyormuyuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:
firefoxla durdur devam yaparsan internetin biraz yavaşsa sorun yaşayabiliyorsun...

bende genelde en büyük dosya max 3-4 dakkada indiinden öyle bi programa ihtiyaç duymadım. ama dediim gibi yazları ailemin yanına gidince böyle bir sorun olabiliyor...

mlsf 1024 adsl var. İnt. explorer kullandim su gune kadar hep. Firefox'tan çekersen pause resume sorumu ortadan kalkar yani öylemi ? Bilgisayarı kapatıp açtığında resume diyip download'ın devam etmesini istiyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:
Cin Ruhi said:
millet peki bi rapid acc'den 2 kişi aynı anda bağlanabiliyor mu?

bi de rapid search siteleri var, googlarsanız görürsünüz.. anlamadığım adamlar kendileri neden search koymamışlar sitelerine.

2 kişi aynıanda kullanabilir.
@masticore:firefox o olayı çözer olmadı flashget...

O zaman aramızda para toplayıp bi acc açalım. Ortak kullanırız hihi..
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
Rapid in son kuralını durmadınız mı? aylık 80gb limit veriyor. daha fazla istersen parayla alıyorsun.

bu olaydan sonra hala rapid demeyin lütfen. beleş torrente yönelseniz bile ayda 80gb çok rahat indirirsiniz.

Aylık 80gb mi?

O neymiş öyle şaka yapıyolar heralde nedir 80gb? Hele HD film izleyen adam için çatır çatır yenir direk.İyice aç olmuş bunlar.

Torrent gibisi yok,hele rapid böyle yapıyorsa...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...