Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İtaly Eldrich yardim pls

Osiris_Quidam

Öne çıkan mesajlar

evt arkadaslar italy test serverinda level13 eldrich im var. pointsleri luca ya verdim hepsini yanlis mi yapmisim yani dier mana ve ismini bilmediğime verseydim neler deişecekti lucaya verdim ve neler deişecek ve sizce eldrich nasil iyi bir char mi?
Su anda bana o kadar iyi gelmiyor da :((

birde buyulerin resimleriyle beraber aciklamasini bulabileceğim bir yer var mi cogunun ne oldugunu bilmiyorum da..

yardimci olduunuz için şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

PvE icin dd disinda ise yarar hicbirseyi yok, 40a kadar her sekilde mana gitmek en iyisi, final spec icin 40daki mini respeci (zaten butun puanlari tek skille yatirdigin icin eld'de full respec sayilir) kullanmak lazim.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch Officer of Soul Reavers, Hib/Exc
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
yok vallaha zaten italyan serverini biraktik. yakinda excalibura geliyorum. hibernia luceye vermishtim bende ama hic bir iyiliğini gorebildim diyemem zaten italyanca idi hic bir sey anlamadık.
sanırım baggio nun solediklerine uyarakdan yeni acacağim charda manaya vericem.
Yada Eldrich bir daha acmicam enchanter acicam... sizce hangisi daha iyi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 18 April 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
gel gel exc hib e gel biz alb deyiz kesicek adam kalmadi :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur

Kesecek adam kalmadi ha :) Albion yazik kaleleri folloş olmuştu son gordugumde bı hibernia bi midgard alip duruyordu kalelerinizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...