Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK - Fenerbahçe SK maçı

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Ya fener yenilmez bir takım.
Zaten Beşiktaş ın yenme ihtimali yoktuki.Yensek zaten taraftar küfür etti Lucescu tükürdü hakem osurdu derler Kural hatası olur tekrar oynatılır ne olcakki?
Bu yüzden yenmek istemedik biz feneri :)

Eyy gidi Fener eyyy siz ilk önce bi genel rekabette öne geçin.Hadi onuda geçin bi 100. yılınızı kutlayın gelin sonra konuşuruz çoluk çocukla muhattap olmak pek hoş olmuyor.Bırakın abileriniz top oynasın :=)[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeftF13LD, 29 Nisan 2004 22:06 tarihinde demiş ki:
ya hala neyin tartışmasını yapıosun blackchaos yendik işte bitti üstüne 50 tane maç oynandı dün gece onların yorumlarını yapın =)

Abi adamın yazdığı yazıya bak! Lucianonun elle oynamasını gördüm resmen eğer oynamadıysada fenerli olayım :)
Böyle tipler çıkıyor yorum yapıyor deli oluyorum işte.
Uçan kafa atasım geliyor ekrana :=)
Fener güzel oynadı daum daha akıllı bi taktik kullandı yendi.Bjkde forvet yoktu belli oldu zaten ortasaha olarak bjk ağır bastı ama PVH ve Nobre defansın üstüne gidince 3 defans oynayan beşiktaş ın kanatlar bomboş kaldı Serhat Tuncay bitirdi işi.Ben dahil tüm taraftar bu taktiği maçta anladı ama LUCESU ANLAMADI!!! :( bu yüzdende kaybettik.

Neyse şerefli 3. lük yeter bize :=)[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

lucescu'nun ne yapmasını bekliyordun peki. hayır herkes gördü lucescu görmedi diyorsun peki taktiği de söyle ne yapmalıydı. takımın yarısı sakat yarısı cezalı. üstüne adamlar 5 şut çekti 3 ü gol girdi. futbolda biraz da şans olacak. sergenin ilk yarıdaki şutu girse mesela belki şimdi luce aldı maçı diyecektin.
Sosyal ağlarda paylaş

Geç bunları abi.
Beşiktaş nasıl eski Beşiktaş olmasında ne kadar payı varsa
Beşiktaşın şu anki durumundada o kadar payı var Lucenin.

Defansı 4 lü yapabilirdi.Ama anlamadı bunu.
Yasin bi kere libero oynayabilecek en son adam.Ama Yasin libero çıktı.
Tüm tatik hatalarını geçtim olur böyle şeyler.Herkesin başına gelir.

Ama
İlhan ve Ahmet in gitmesine izin verip Hasselbaink Saha gibi adamları reddedip yerine Sinan yeter bana diyen adam.
1 senedir top oynamayan illie yi alan bu adamın sence suçu ne kadardır???
Ben Lucenin bizi sattığı görüşündeyim.
Futbolcuların ve yönetiminde
tek gerçek olan yine Taraftar oldu...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...