Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

pronoit said:
Sam said:
abicim cidden çok enteresan, nma forumundaki yorumlar bile "güzel oyun" diyor ki oradakilerden bile bazıları "beklemiyordum ama olmuş havası" yazmış. geri kalan yarısı da "fallout'a benzememiş ama iyi oyun" diyor. buraya geliyorum "oyun iğrenç, suxor" daha birinci mesajdan. ki gamespot reader review'ların zaten alakası yok ortalama 9 puan 1000 kişi oylamış.

kusura bakmayın ama buradaki yorumlar aşırı önyargılı geldi bana. buradaki ilk warhammer online yorumları geldi aklıma, ben gene diyorum ki sadece buraya bakmayın karar verecekseniz almaya.

iyi de zaten iyi oyun ki. biraz kırpık duruyor o da dediğim gibi expansionlarla gelecek düzeltilincek şeyler. buradaki şey fallout sevgisi sahiplenmesi de değil zaten bildiğin bağnazlik.ki yani oyun dediğin zevk içindir eğlence içindir 2500 mesajtir millet hayata olan kinini alt tarafi bir oyundan çikartti oha

lol oyunun fallouta benzemesi icin mod mu bekleyecegiz yani? bu mudur? Bagnazlik demissin bi de rofl. Iste bazi tip insan var, cogunlugun tersinde fikir beyan etmek icin kendisini zorluyor. Sam onyargidan sakin bahsetme, oyun bok gibi olsa bile sen coktan muhalif olmaya karar verdin bu oyunda bile o yuzden zaten begenmek icin oynayacaksin ve fikrin degismeyecek.

Oyun fallot degil iste, bu benim fikrimdir, size gore fallout 1 den bile daha orjinal ve muthistir bisi diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bİr yapımın ismine takmak cok normal değilmi?

fallout 3 olarak verdiğini iddaa ettiği birşeyler var. İsmini gectim direk bilmem kac interviewda eski oyunlar üzerinden konuşup bu oyundada daha iyileştir daha büyüttük zengilşetirdik diye tiri viri konuştular, 1 senedir gösterdikleri tek şeyde patlıyan kafalar oldu bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

ssj4songoku said:
Yahu 'Fallout 3' dense ne olur 'Fallout Bla Bla' dense ne olur. Amma taktınız sizde 3 rakamına yahu.

ok sorry, pes ettim.

Oyun muntazam, ilk iki oyundan kesinlikle daha serbest, daha saglam bir hikayeye sahip ve artik falloutun emin ellerde olduguna dair eminim. Yasasin Bethesda.
Sosyal ağlarda paylaş

sen olayi yanlis anlamissin bayagi... oyunun 3'une takmadik biz, hatta umurumuzda degil, adi fallout dobidik bile olsa ayni laflari ederdik, cunku oyunda FALLOUT ismi geciyor, biz FALLOUT kismina karsiyiz 3 degil.

ama oyun cok iyi ilk iki oyundan da ustun ve bir fallout oyundan beklenen herseye sahip, butun siteler de 9 verdi nma bile begendi 20349930493049 kisi vote etti hepsi 9.5 dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...