Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zombie plague world event

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

slywanasda bir grup horde zombi olup shattan swye geçip pusuya yattık yarım saat boyunca her portaldan gelen allyi indirdik. Yarım saat sonra allyli hordeli 40-50 kişilik zombi ordusu vardı.Aktık sw sokaklarına her yeri ele geçirdik önümüze geleni zombi yaptık.
Ordan geçtik ifye önce bg odasını ordanda ah/bankı ele geçirdik . rahat 35 dakika allyle kapışmışızdır. Herkes zombi oluyordu , ortalıkta adam kalmamıştı.Daha önce bu kadar hiç eğlenmedim oyunda. faction bosslara dalmaya maçamız yemedi tabi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
Bildiğiniz rare kart işte, şansınıza kalmış alıp alıp durursanız sizede çıkabilir =p ama 500$ harcarmısınız çıkarken onu bilemeyeceğim.

yaa ben olayı tam anlamadım yada fiyat ucuk olunca kavramakta güclük cekiorum :D yada gecenin bi vakti kafam calışmıyor :D şimdi blizzard bu mountu 500 - 600 € gibi bi fiyata mı satıor ?
ben rare kart olayınıda tam bilmiorum acıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim kadarıyla açıklamaya calişayım,
wow'un trading card game'i varya, o kartlardan alınca kimi zaman içinden hediyeler ödüller çıkıyo. mount fln cıkıyo. bu da o ödüllerden biri yanlış hatırlamiyosam.
satanlar nası satıyo dersen, adam alıyo kartını içinden ödül kodu çıkıyo, ödülü karakterine almak yerine ebaydan kodu satıyo.

bi de bu spectral tiger'ı bi screenshot contest'te hediye etmişlerdi sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

alpg said:
bildiğim kadarıyla açıklamaya calişayım,
wow'un trading card game'i varya, o kartlardan alınca kimi zaman içinden hediyeler ödüller çıkıyo. mount fln cıkıyo. bu da o ödüllerden biri yanlış hatırlamiyosam.
satanlar nası satıyo dersen, adam alıyo kartını içinden ödül kodu çıkıyo, ödülü karakterine almak yerine ebaydan kodu satıyo.

bi de bu spectral tiger'ı bi screenshot contest'te hediye etmişlerdi sanırım

teşekkür ederim aydınlandım sayende :)
Sosyal ağlarda paylaş

c.m.w said:
slywanasda bir grup horde zombi olup shattan swye geçip pusuya yattık yarım saat boyunca her portaldan gelen allyi indirdik. Yarım saat sonra allyli hordeli 40-50 kişilik zombi ordusu vardı.Aktık sw sokaklarına her yeri ele geçirdik önümüze geleni zombi yaptık.
Ordan geçtik ifye önce bg odasını ordanda ah/bankı ele geçirdik . rahat 35 dakika allyle kapışmışızdır. Herkes zombi oluyordu , ortalıkta adam kalmamıştı.Daha önce bu kadar hiç eğlenmedim oyunda. faction bosslara dalmaya maçamız yemedi tabi ^^

Bizim arkadaslar cagirdi gelin sw de senlik var diye. Gelmez olaydim, sehirde 1 tane saglam adam/npc yokdu. Kalkdigin gibi tepene 3432432 zombi cullaniyor. Koca sw de bir tane guard kalmamisdi yahu. Sonra 4-5 paladin geldi de temizlendi sw.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...