Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inscription'un artısı ?

solidhammer

Öne çıkan mesajlar

Simdilik pek bir artisi yok. 1 fazla major glyphs slotu, 15dk cd'si olan recall scrollu (bildiginiz heartstone 15dk da bir) var. Dandik dandik offhandler yapiyor su an, ama end game'de best in slot offhand'i yapmasi olasi.

Ancak blacksmith'in bracer, belt ve boot'a ekstra socket acmasi ustunden atlayabilir inscription'in. Bekleyecez gorecez.
Sosyal ağlarda paylaş

En önemli şeyi atlamışsınız. İnscriptionun süper umuzluk enchantı var.

Normal rep ile alınan, level 80 enchleri 40 attack power and 15 critical strike rating , 24 spell power and 15 critical strike rating şeklinde iken.

İnscription ile alınanları 104 attack power and 15 critical strike rating , 61 spell power and 15 critical strike rating şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
En önemli şeyi atlamışsınız. İnscriptionun süper umuzluk enchantı var.

Normal rep ile alınan, level 80 enchleri 40 attack power and 15 critical strike rating , 24 spell power and 15 critical strike rating şeklinde iken.

İnscription ile alınanları 104 attack power and 15 critical strike rating , 61 spell power and 15 critical strike rating şeklinde.

Ha evet bi de bu vardi unutmusum yazmayi, 80 de shoulder enchantlari nasil olacak ama bilemiyoruz ama benim tahminim bundan iyi olmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
walla major değişiklik yapılmazsa
gereksiz bi profession

jewelcrafting yönetiyor herhalükarda

p.s. level 80 beta döneminden gözlemim budur.

ama sanırım değişikliklr yapılacak örneğin potion master da ölü meslek durumunda yeni potion sickness yüzünden.

aynen katılıyorum potion masterdım kaldım ortalıkta oyle pç gibi afedersiniz. potion satamıyorum 5 super mana potionları patchten sonra elimde patladı 5 golddan satabildim stackini. şu an kullanamıyorum adam gibi bi el atmaları lazım
Sosyal ağlarda paylaş

ben 500-600 golduk bir herb çıkardım elimden inscription kasanlar yüzünden piyasada fiyat yükselince belki sonra düşer diye ittirdim. bir 200-300 goldluk daha var onları da sürecem. özellikle rare gemlerin matlarını satıyorum komple. badgeleri de epic gem'e çeviriyorum adeta batan geminin malları yetiiş vatandaaş durumundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...