Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Sylvanas Realm Başlığı

tinu

Öne çıkan mesajlar

Wotlk yaklaştıkca oyunu bırakanlarda sanırsam geri dönmeye başladı, inanılmaz şekilde dolu şu an server, 2 gün önce tam 932 kişi sıra bekledim 45dk dan fazla sürdü oyuna girmem , ve yine serverın doluluğundan sanırsam bazen karakter ekranı gelmiyor oyun donuyor vs..

Blizzard bu server a acil bi çözüm bulmassa yandık wotlk de, blizz in forumlarında da yazmış bir arkadas method ve fanları giderse bayaa bi rahatlar server diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 900 kisi sira bekledim gecen, hakkatan cozuttu ya sylvanas son gunlerde, noluyoruz acaba nerden cikti bu alakasiz sira simdi... Bilmiyorum fanboylarla alakasi varmi ama hic sira yokken birden ilk gordugum sira 900 olunca bence daha ciddi biseyler var olayda, acaba blizz server max user sayisini mi kisti da boyle bir olay basladi.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
bende oraya mig edicektim vazgeçtim son anda.. Burning legionda neler çekerdik..

Resmi bir açıklama değil ama genelde konuşulan wotlk öncesinde full olan serverların limiti kısıp yeni charların acılmasını engellemek için yapmışlar yani bu durum wotlk gelene kadar devam edecek. Wotlk ile beraber yine kota eski haline dönecek ve yine sıkıntı olmadan oynayacakmısız.. dedikodular boyle...
Sosyal ağlarda paylaş

official note buldum, listede gorunmeyen server lar full oldugu icin yok diyorlar, ama devamli kontrol edin demisler. acaba gecenin bir saatinde aciliyor sonra kisa sure sonra kapaniyor mu ? boyle bir server a migrate edebilen var mi ? yani full olan, normal saatte izin verilmeyen.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
official note buldum, listede gorunmeyen server lar full oldugu icin yok diyorlar, ama devamli kontrol edin demisler. acaba gecenin bir saatinde aciliyor sonra kisa sure sonra kapaniyor mu ? boyle bir server a migrate edebilen var mi ? yani full olan, normal saatte izin verilmeyen.

evet açılcakmıs gene migrate.. ama wotlk gelene kadar acılcagını sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bu firma nasıl bu kadar iyi oyun yapabilmiş şaşırıyorum kafaları zerre kadar calışmıor.. mmorpg ve boş server ? nasıl bi mantıkdır yahu bu .. server dolu oldugunda da sıra bekliosun ..Bi tane iyi bi mmorpg oyunu bulsam hiç düşünmeden bırakıcam oyunuda yok işte wowa rakip oyun yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
normal release 3.03 ile bitti
wotlk 3.01 e geri cekiyor
3.01 > 3.02 patch i var, 500 kusur mb lik bisi, onu background downloader lar cekti, ama sen war da oldugun icin cekmedin buyuk iht o yuzden exe sini cekmek zorundasin. wowwiki patch den bulursunr ahatca

ardindan 3.02 > 3.03 40mb lik bisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...