Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 yaşında bekaretini kaybetti

PZero

Öne çıkan mesajlar

Şu an 13 yaşında, 4 sevgilisi var. Annesi de her yaptığını onaylıyor...

İngiltere, Hampshire kentinde yaşayan anne-kızı konuşuyor. Sam isimli 13 yaşındaki kız, 12 yaşında bekaretini kaybetti. Şu sıralar 4 sevgilisi birden var. İçki ve sigara tutkunu. 40 kez okuldan uzaklaştırma cezası aldı. Tüm bunlara rağmen annesi Tracy Holt (43), her fırsatta kızının yaptıklarını onaylıyor ve arkasında durduğunu söylüyor. Olay çıkarttıktan sonra ödül olarak kızına sigara veren Tracy, “Ortada kötü bir durum yok ki. Ben de küçük yaşta sigaraya başladım, günde bir paket (20 tane) içiyorum. Bu yaşa kadar kanser olmadım. Hem kızım daha az içiyor, 15’i geçmiyor. İçki içmesi de sorun değil. Uyuşturucu kullansaydı daha mı iyi olurdu yani? Kızım çok zeki biri. Komedyen olacak. Esprileriyle herkesi kırıp geçiriyor” dedi. Anne, aileyi işsizlik parasıyla geçindiriyor.

habertürk
Sosyal ağlarda paylaş

tam da buna paralel bir konu açacaktım : Ozzy Ozbourne'nun karısı Sharon Ozbourne kızı Kelly Ozbourne ile yan yana poz vermişler -tipik mutlu aile tablosu- altında şöyle yazıyor:

http://arsiv.sabah.com.tr/2008/10/10/gny/haber,4C94FF3D844E46FAB4C462FAE62618D5.html

"Kavga ederlerdi. Büyüyünce uyuşturucu kullandılar. Ama yine de, onlarla hep gurur duydum"
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu tür konularda iğrençliklerin ülkesi ingiltere'ye hoşgeldiniz :D dünyada en çok çocuk hamileliğin görüldüğü, bunun dışında çocuklarına hamileyken eroin kullanıp da eroinman bebekler dünyaya getiren bunun gibi bilimum olayın görüldüğü bir ülke burası
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
evet bu tür konularda iğrençliklerin ülkesi ingiltere'ye hoşgeldiniz :D dünyada en çok çocuk hamileliğin görüldüğü, bunun dışında çocuklarına hamileyken eroin kullanıp da eroinman bebekler dünyaya getiren bunun gibi bilimum olayın görüldüğü bir ülke burası

Amsterdam FTW
Sosyal ağlarda paylaş

Raincloud said:
Bugun umut sarıkayanın buna benzer bi karıkaturu ardı uykusuzda rofl.

gibi

-Herıyıt kızım açtırdın mı kutuyu?
-Sanırım hayır baba.
-Mezara mı götürcen kızım bozdursana kumbarayı.

abi bu karikatürün asıl kısmı babanın kendi kendiyle iç konuşması, annenin tipi ve onun kendi içersindeki konuşması hehe. Bu kız da muhtemelen ilerde o karikatürdeki anneye benzeyecek sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gecen hafta basladi bu muhabber gecen haftaki cok dha iyiydi ya

yetkililerle bi konusalimda su 11 sikini bi 5 e 6 ya ckelim. yabanciyiz diye gelinlik cagdaki kizim kusku icinde kaldi. nede olsa kiz babasiyiz goygoycu basimiyiz.

gibi bisidi bi kusku icinde kalmak ve goycoycu basi en iyi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Misafir 22.10.2008 21:29

anadoluda birkoç kız 11-12 yaşında evlendiriliyor. istemedikleri bir hayata aileleri tarafından zorlanıyor. bunlara niye ses çıkartmıyorsunuz. ingilterede olanın biraz farklısı türkiyede senelerdir yapılıyor, kızlarımız küçük yaşta başlık parası ile satılıyor. bunlarada ses çıkartın biraz. uzağa değil ülkemize bakın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...