Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The League of Extraordinary Gentleman

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Süfer bi film olmayabilir ama seyredilmeyecek bi film deil bence.Benim sevmediğim olay skinner ın dewamlı yüzünü boyamasıydı yani ne gerek war zaten görünmezsin boyuyor daha 2 dk geçmeden geri çıkarıyo.Giy ceketi kafaya da şapkayı tak yürü yani ne bu illa karizmatik olacam ayakları.Ama genede filmdeki adamım skinner dı :)
Sosyal ağlarda paylaş

çizgi-roman dan anlamayan yada onu sevmeyene göre film mantık hatalarıyla doludur.
ama fantastik bilimkurgu olarak gerek karekterler grek konu bence çok güzel
Karanlık Avrupa döneminin seçilmeside baya güzl olmş :)

fragmanında invisibleman i baya karizma yapmışlarda filmde çok alakası şımark biri olmş o kötü olmş bence :S

ama en beendim olay o denizaltıdır.[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 31 October 2003 21:20 tarihinde demiş ki:
O zaman bana bu filme rakip olacak ve bundan her bakımdan iyi olan 3 tane film söyler misin?

Bunu soruyor musun gercekten? ilginc, son 1 haftada vizyona giren pirates of carribean sea, tatoo ve mystic river. ayrica a la folie... pas du tout. pek iyi film gormedigin hakkinda ciddi suphelerim var.[hline]piyasada cok kalem var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir çizgi roman sever biri olarak bu filmi hiç beğenmedim, dünyada da beğenen sayısı az.

Bazı filmler vardır kahramanların yaptığı şey abartı gelmez, ama bu film düzgün bir film olmadığı için göze batıyor herşey. Güzel olabilecek bir konuyu iyi yansıtamayıp mahfetmişler. Millet efektleri için gidirlir falan yazmış ama efektlerde güzel değildi. Başta Sean abimizin evinin patlama ve yanma efekti kusturacak cinstendi mesela, orda soğumaya başladım filmden.

Setlere diyecek bişeyim yok ama kullanamamışlar, Londra'yı biraz daha gösterselerdi çok daha mistik bir hava yakalanırdı.

Daha çok mahfedilmiş sahne var. Sonuç olarak film güzel değil ama seveni olacaktır tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde benim soyleyecegim filmlerdeki mantik hatalarini bulup cikarmaya calisarak bu filmin iyi bir film oldugunu kanitlamaya calisacaksin.. izledigim en kotu vampir filmlerinden queen of the damned dahi bu filmi katlar. neyse Tartisma gittikce bos bir hal aldi, zira karsimdaki de belki haklidir bir de onun dedigini anlamaya calisayim demektense koru korune kendi fikrinize asiliyorsunuz. Neden iyi bir film oldugunu dusundugunuze dair pek az sey soylenmis, onun yerine "guzel iste" diyerek gecistirilmis. Bu cok kotu bir film, daha once bundan cok daha iyi filmler seyrettim. Buyrun "son zamanlarda gordugunuz en iyi film" oldugunu soylemeye devam edin. bilmiyorum, son zamanlarda izlediginiz en iyi film buysa, cikin bir kac film seyredin. eminim son zamanlarda izlediginiz en iyi film degisecektir.[hline]piyasada cok kalem var.
Sosyal ağlarda paylaş

valla insanın zevki ne kadar değişken olursa olsun kalkıp da vizyonda bu filme rakip olacak ne var ki diyosa dandik hollywood filmleri dışında hiçbi film seyretmediğini anlarım ben o şahsın .. nitekim bu film o tip bi film[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Film bence gayet hoştu.Senaryoyaklişe diyenlerin neye dayanarak dediğini bilmiyorum.Bundan önce kac filimde farklı zamanların farklı kahramanları bir ola için güçlerini birleştirdi hatırlamıyorum gerçekten.tom sawyer kaptan nemo ve dorian gray'in oyunculukları ise fevkalade.Skinner ise çok eğlenceli bir karakter.Film genel olarak bir şaheser olmasada ilginç cekici ve iyi zaman gecirtici bir film.ben ve arkadaşlarım filmi beğendik.[hline] dabi bObu Dubi Tuvalete gittim rahatladım
f!Re from Sabanci Uni.
Tek Büyük Gs...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şu başlığı bi yukarı alalım zaten baya bi kişi izlemiş yorum yapmış. daha da dewam eder bu başlık. sıkıldık ulen matrix spoilers başlığını görmekten :)
son zmnlarda bu kadar güzel bi fantazi filmi izlememiştim. quartermain, kaptan nimo ve nautilusu, bayan harker, skinner, gray, sawyer, doktor jekyll. hepsini tanımasam da bütün kahramanlar çok güzel ve aynı filmde buluşmaları da çok hoş olmuş. ayrıca hiç bi kahraman diğerinden üstün tutulmamış dikkat ettiyseniz hepsi galibiyette farklı bi rol üstleniyo[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam film eglenceli ama sizde mantik hatasi oldugunu kabul edin bi kere asil roman orneklerine sadik kalinmamis alin hatalar bunlari direk kendim izlerken oha dediim olaylar war.Ama araba sahnesi demis herkes bu cok sacma cunku arabadan atlayan dorian gray yani romanini okuyun adamin asmis super bisi oldugu anlasilicaktir.Benim gorduklerim daha bariz hatalar

1.Mesela Wampir olan kiz cok bariz bi sekilde adami emdikten sonra aynaya bakio fakat aynada wampirlerin goruntusu yoktur.

2.Wampir olan gene gunese cikio Quartermainin cenazesinde e oha o zaman bu wampir olmuo yani.

daha cok wardi bole ama gideli cok oldu hatirlamiorum[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
gray neden kendi resmine bakınca geberdi nasıl ölümsüz bu :) (yeni izledim de :P)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

abi bütün numara o resimde zaten, resim grayin enerjisiyle yeniden yapılanıo, dolayısıyle yıllardır yaşlanan resmin içindeki enerji dorian'ın enerjisiyle yer deiştirio, ersim gençleştikçe(gray'in gençliğini emdikçe) adam da yaşlandı ve öldü işte...[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

sağol bide vampir hatun çok güzeldi ama güneşlenmesi beni rahatsız etti :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

ya vampir olayında belirli bir konsept yok hadi ayna olayına taviz veriyorum da oha be kardeşim güneş yani bu güne kadar gördüğüm bütün filmlerde vampir güneşte ölürdü yani :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

van hellsing te vampirlerde uçuyor mesela kanatlanıp saçma bence.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

sacma degil ucmak. deforme olup kanat enzeri bi uzuv cikarabilir. imkansiz diye birsey yok. ama imkansiz olan guneslenmesi. melluselath lar bile guneslenemez bu kadar. nautilus nasil parise geldi? deniz mi var pariste? daracik kanllarda nasil yuzdu nasil manevra yapti. rezalet bir filmdi. Dorian haric oyunculuklar rezaletti. neyse ben bunlari soylemistim zaten.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

ukalalık edemeden duramayacam, denizaltı venediğe giriyor, arabadan çok tekne kullandıklarını düşünürsek su problemi yok
genede bence boş filmdi, ayrı ayrı film, hatta filmleri olabilecek karakterleri aynı filme koyarsan kaldıramayabiliyor, justice leauge gibin bişey olmuş[signature][hline]Irony is to be walked over by the earth instead of the other way around(Magic Living Terrain kartı)
Ana sayfadaki andır kons kaldırılsın! 4 senelik inşaat mı olur, mis gibi siteyiz neyimiz kons??
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 29 Nisan 2004 19:40 tarihinde demiş ki:
ukalalık edemeden duramayacam, denizaltı venediğe giriyor, arabadan çok tekne kullandıklarını düşünürsek su problemi yok

ne demek istedigini anlayamadim, ama rahat gezer denizalti bissuru su var demek istediysen cok komik olmus, boyut hesabi yapamamissin sanirim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

- What are you???
(Dorian Gray) - I'm... complicated!!
işte filmin vurucu cümlesi...:tebrikz:[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...