Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkness?

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Eheh evet o çok acaip bir olay aynı hadise W.A.S.P. solisti Blackie Lawless içinde geçereli kendisi Californiada manyak bi malikanede annesiyle beraber yaşıyor anneside bildiiniz anne yani yok bi olağanüstü durumu.

Herifin bir röportajında adam arkada havuzda elinde bi şişe Jack Daniel's su yatağında salınıo kadında önde "çok uslu çocuktur fakat alkolü azaltması lazım" gibi laflar ediyordu karnıma ağrılar girmişti gülmekten. Bu bahsi geçen çocukta 50 yaşına merdiven dayamış bu arada. :)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

yani him alternatifi değil anlayacağınız..
him alternatifi diyince hmm the rasmus ? :D hehue
yaşasın yerine göre önyargılı müzik anlayışı ![hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane +1

ya bilmeden konusmasin millet sirf adam soyle boyle diye

adamin hem robert plant imaji var hemde freddy

sarkilarida suanki seylere gore ic acici, vede solo atmakdan cekinmeyen bir grup. insanlar once him dinlesin sonra zeppelin dinlesin sonra gelsin, peh bittim[hline]Donnie: Why do you wear that stupid bunny suit?
Frank: Why are you wearing that stupid man suit?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
live performanslarını dinledikten sonra iyice ısındım. zaten ilk klipleri çok eğlenceliydi.

en güzeli mtv'de bol bol çalınıyor olması. o zilyon aynı melodili rap'lerin önünde böyle bişey görünce debelek oluyorum.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

bu growing on me şarkısını söyleyen darkness di mi.??

öyleyse gelecek var derim ben de..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...