Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni olmak hakkında bir soru

sandino

Öne çıkan mesajlar

Sürekli oluyor beraber quest yapacak, cart yapacak, curt yapacak insanlar.

Şimdi WotLK de çıkacak, başka bir servera geçip orada devam etmek isteyenler yeni charlar açıp 13 Kasım'a kadar 70 olmayı deniyor falan da olabilir mesela.

Ama gene de emin değilim tabi, varsayımda bulundum tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

Boşuna para harcama bana kalırsa. Burning Crusade'le beraber 60 olmak çok ama çok kolay oldu, sıkı bir şekilde oynarsan 4-5 gün sürüyor. Aynı şekilde lich kingle beraber 60-70 süresi kısalacak. Görevlerden gelen xp artırıldığı için zindana girmen de şart değil, paran cebinde kalır hem de karakterine alışırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkı bir şekilde oynayınca 4-5 gün sürmüyor, 4-5 gün online time olarak sürüyor. Ha yemeden içmeden tuvalete gitmeden oynarsa, tüm qları bildiğini hiç hata yapmayacağını vs. varsayarsak 3 günde bitirir o da ayrı konu :P

Bu arada 61-62 arasında ramparts 5-6 bar dolduruyormuş bir seferde. Yeni patchten sonra 2 günde falan 60 70 kasılır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sir Clexcier said:
0 dan çar açanlar pek yok genelde alt kasiyorlar belli bir kitle oluştu

wow un oyuncu kitlesi her gecen gün genisliyo. Alt da kassan, ilk charin da olsa kendi levelina denk akranlar edinmeye ihticayin olur. Ama Clexcier senin dedigin bana cok komik geldi. Sanki ultima xxx serverindan bahsediyo gibisin. Brit köprüde box yapan yok cünkü artik insanlar 7x oldular fln lol...

Eger classina hakim olmak istiyosan onunla lvl kas.
Herzaman her serverda lvl kasan birilerini bulursun. Özellikle tank ve healerlik yapabilen bir class ile oynuyorsan "ve hakkini veriyosan" cevre de edinememen icin hicbi sebep yok.
Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:
Sir Clexcier said:
0 dan çar açanlar pek yok genelde alt kasiyorlar belli bir kitle oluştu

wow un oyuncu kitlesi her gecen gün genisliyo. Alt da kassan, ilk charin da olsa kendi levelina denk akranlar edinmeye ihticayin olur. Ama Clexcier senin dedigin bana cok komik geldi. Sanki ultima xxx serverindan bahsediyo gibisin. Brit köprüde box yapan yok cünkü artik insanlar 7x oldular fln lol...

Eger classina hakim olmak istiyosan onunla lvl kas.
Herzaman her serverda lvl kasan birilerini bulursun. Özellikle tank ve healerlik yapabilen bir class ile oynuyorsan "ve hakkini veriyosan" cevre de edinememen icin hicbi sebep yok.

ben orda kendimi tam anlatamadim aslinda ama yani oyunda hiç karakteri olmadan yeni char açan gerçekten azaldi.(eskiye göre)tabi bu senin arkadaslar bulup kasamiyacağin anlamina gelmiyor iyi bi oyuncuysan zaten ortam bulursun .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...