Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Upcoming Patch 3.0.3

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
bu ne şimdi?

cevap olarak

"bir gün feral druidlerin pençelerini gözünüzde hissediceksiniz nihohooho bizim de günümüz gelicek" mi demek lazım?

alla alla ya hayır nasıl içinize oturmuş yav anlamadım.

Yemin ederim hicbi topige bu kadar gülmemistim. Kötü bi günün ardindan yüzümü güldürdügün icin tesekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dingaer said:
ya arkadaşlar level 80 oluncaya kadar nerf falan gelmesin bi de orda görelim durumları ondan sonra karar verir zaten blizzard nerf konusuna.
Zaten yanlış bilmiyosam 80 e kadar nerf falan gelmicek demişti adamlar...

dimi paladinler biraz daha ezsin milleti oyundan zevk almayalım bizde..
Sosyal ağlarda paylaş

Dingaer said:
ya arkadaşlar level 80 oluncaya kadar nerf falan gelmesin bi de orda görelim durumları ondan sonra karar verir zaten blizzard nerf konusuna.
Zaten yanlış bilmiyosam 80 e kadar nerf falan gelmicek demişti adamlar...

dimi paladinler böyle 10 mob çeke çeke levellasın ki herkeşlerden önce 80 olsunlar.

böyle benim 4 de 1 süremde mob kessin ışıklar saça saça.

ayrıca 80 e kadar da eziyet çektirsin millete

hımmm

pek mantıklı gelmedi açıkcası.

dipnot: wotlk den önce nerflenicekler zaten blizz sözünü tutarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:
Dworgian said:
bu ne şimdi?

cevap olarak

"bir gün feral druidlerin pençelerini gözünüzde hissediceksiniz nihohooho bizim de günümüz gelicek" mi demek lazım?

alla alla ya hayır nasıl içinize oturmuş yav anlamadım.

Yemin ederim hicbi topige bu kadar gülmemistim. Kötü bi günün ardindan yüzümü güldürdügün icin tesekkürler.

her zaman :D
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
Blizzard açıkladı paladinlere nerf yok, Public ağlıyor diye kimseyi nerflemedik nerflemeyiz, bizler asil insanlarız diye bir basın açıklamaları var.

Herkese geçmiş olsun.

Dworgian said:
As I stated yesterday, we are happy with Ret's PvE damage and sustatined damage in PvP, but were concerned that the burst damage in PvP could be too high. We discussed this for literally hours yesterday, which was certainly not the first time we have discussed the issue. Thus I hope these changes are not perceived as a knee-jerk reaction, but I am sure that will depend a great deal on which class you play.

Divine Storm -- the damage was changed from Holy to Physical. As you know, Holy damage is almost never mitigated and this talent could pack a lot into a very short time. This is a nerf to the ability's damage. This change is now active on Live.

Repentance -- this ability now lasts for only 6 seconds in PvP (down from 10). Obviously this is also a nerf. This change is also active on Live.

Art of War -- now affects all damage done by Judgements, Crusader Strike and Divine Storm (instead of critical strike damage). Net dps should be about the same but less bursty. This change will be made before Nov 13.

Righteous Vengeance -- now applies a dot affect similar to Deep Wounds (instead of critical strike damage). This ends up being a significant buff to the ability to make up for the damage lost to Divine Storm, but is also less bursty. This change will be made before Nov 13. EDIT: The dot will NOT break Repentance.

Glyph of Crusader Strike -- now reduces mana cost (instead of increased damage on stunned targets.) We thought paladins could stack too much damage vs. stunned targets. This change will be made before Nov 13.

We also fixed a bug with Seal and Judgement of Light that could sometimes result in too much healing.

In our tests, Retribution dps remains the same over longer periods of time, but they can't do quite so much damage in the initial few seconds of a PvP encounter.

I know Ret pallies feel a little picked on since we've made this mistake before of having them come out the gate too strong and then had to correct them. For that I do apologize. It's a difficult spec to balance since part of its design is to have large crits and stuns, which have obvious PvP implications. We are pretty confident this will not nerf pallies into the ground as I facetiously promised yesterday, but if we overdid it, we'll be happy to back off some of the changes.

On the other hand, maybe we'll see fewer BGs with 20 paladins on the opposing side and can get some reasonable feedback on all the other classes in the game.
EDIT: To clairfy the new dot will not break Repentance
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada birşey sorucam, paladin altım var mob keserken şöyle bir olay oluyor;

moba dalıyorum vuruyorum diyelim 350white + 320 seal of command vuruyorum moba, %55 kalıyor derken aynı saniye mob healleniyor zank diye %90a falan çıkıyor canı. soc atmadan sadece white vurdum tek bir tane denedim gördüm ki ilk vuruşu healliyor mobların tamamı yapıyor bunu. bu ne şimdi her sefer ilk vuruşum boşa gidiyor, sebebini bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Retribution paladin nerf
We don't nerf anyone due to public outcry.

Bir iki nerf illa ki yapacaklar ki bu kadar ağlayan, sızlayan, "OMG THEY ARE OP, ME SUX, NERF NERF NERF" olduktan sonra yapmamaları anormal olurdu. Blizzard akıllı bir firma sonuçta parayı da düşünüp en iyi dengeyi tutturması lazım. Şimdi işin kötüsü biz bi ağlama komünitesi kurduk, bazı belli class lar için public forumlarda acayip bi ağlama etkinlikleri başlatacağız. Nerf istiyordunuz, gelecek, ama geldiğinde çok acı olacak.

Aente, kestiğin mobların adı ne? Nerede kesiyorsun, belki moblar ile ilgili bir durum olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
said:

Retribution paladin nerf
We don't nerf anyone due to public outcry.

Bir iki nerf illa ki yapacaklar ki bu kadar ağlayan, sızlayan, "OMG THEY ARE OP, ME SUX, NERF NERF NERF" olduktan sonra yapmamaları anormal olurdu. Blizzard akıllı bir firma sonuçta parayı da düşünüp en iyi dengeyi tutturması lazım. Şimdi işin kötüsü biz bi ağlama komünitesi kurduk, bazı belli class lar için public forumlarda acayip bi ağlama etkinlikleri başlatacağız. Nerf istiyordunuz, gelecek, ama geldiğinde çok acı olacak.

Aente, kestiğin mobların adı ne? Nerede kesiyorsun, belki moblar ile ilgili bir durum olabilir.

Dedigin dogru blizzard millet aglıyo diye kimseyi nerflemicem dedi ama paladinin overpowered oldugunu blizzard da söylüyor yani burda asıl aglayanlar AMANIN YILLARCA EZİLDİK BİZ BİZE DOKUNMAYIN BİZ GOD MODE DOLASCAZ diyen paladinler :)
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
Blizzard açıkladı paladinlere nerf yok, Public ağlıyor diye kimseyi nerflemedik nerflemeyiz, bizler asil insanlarız diye bir basın açıklamaları var.

Herkese geçmiş olsun.

sen eksik okumuşsun o açıklamayı. biz nerfleri birileri istiyor diye değil gerektiği için yapıyoruz diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin lerin ağlamayanlarının suçu ne oluyor burada o zaman?
aman allahım benim gib iaynı class a sahip olan %50 çoğunluk ağlıyor, allah kahretsin Blizzard bunun üzerien gider bizi de nerfler, üfff ya oynamıyorum ben bu oyunu

Diyenlerin suçu ne oluyor?

Arkadaşlar, mantıklı olup mantıklı yazı yazın. Paladinlerin şu an belli bir üstünlüğü olduğu ve bunun için de gerekli düzeltmelerin yapıldığını herkes biliyor ama siz kalkıp bunu elinize malzeme edip bir class ı ortadan kaldırmaya çalışırcasına ağlama etkinlikleri yapılırsa bu işin sonu kimse için iyi olmaz ve saçma sapan çocukça yapılan ağlamadan öteye geçemez.

Adamlar açıkladı, nerf yapıldı, lich king den önce gelecek son patch ile hepsi aktif olacak dendi. Bununla da yetinmeyip hala konuşan hala durmadan yorum yapan ve üstüne üstlük kendi class'ından memnun olmayan!! insanlar olması beni çok değişik ama bir o kadarda üzüntülü trip modlarına sokuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:
said:
Şimdi işin kötüsü biz bi ağlama komünitesi kurduk, bazı belli class lar için public forumlarda acayip bi ağlama etkinlikleri başlatacağız. Nerf istiyordunuz, gelecek, ama geldiğinde çok acı olacak.

ahaha bu ne ya hırs yapmıs adamlar :D

Lanet olsun acayip hırslıyımdır, bu hırs ile dur bi kaç tane daha keseyim hemen şimcik.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin buff hakketti ama 80 demi scale olur her class bilmiyorum çoğu sınıf için taktikler üretmeye başladım rogue için ama half green rare epic karışımlı bir paladin bile zorluyor şuan beni ve sonra dagla konusu oluyorsun söylermisiniz ? stun a aldığım bir paladin buble açıp bana 2 stun atıp canımı %50 nin altına indirip zar zor oyun kazandırıyorsa şuan ben mi noob oluyorum yoksa oyundaki dengesizlik mi ? Şahsen şu comboyu uyguluyorum coğu sınıfa Paladin ve warrior ise Opener garrote + Shadow dance + Cheap Shot + Garrote + Shadow step + Rupture ( Vanish ) zaten sonra cs ile girmeye çalışırım cd varsa garrote kidney Disarm vs..vs..vs..

Ama Warrior bladestrom açınca kaçmak veya pala açınca kaçmak gerekiyor Mutilate diyorsanızda burst dmg çok süper ama sub kadar survival değilsiniz bunu bütün rogueler söylüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp icin retriye nerf gelicegini gm'lerden biri duyurmustu. Talentlerden gelen critlerde degisim olcagini falan yazmisdi. Suan bulamadim o atilan postu ama bir nerf gelicek.
TBC öncesi 1 ayda lvl 70 talenti geldikten sonra da hunterlar god mode oynamisdi ve whinelarin ardindan nerfi yemisti, aynisi paladine de olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:

Dedigin dogru blizzard millet aglıyo diye kimseyi nerflemicem dedi ama paladinin overpowered oldugunu blizzard da söylüyor yani burda asıl aglayanlar AMANIN YILLARCA EZİLDİK BİZ BİZE DOKUNMAYIN BİZ GOD MODE DOLASCAZ diyen paladinler :)

katılıyorum.

adamlara feci oturmuş retri dps yapamamak.

hala diorum feral druid de öte dps yapmıo ama eglenio kendince

bende bi mangle bi rake le adam almak istiorum ağlıomuyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sıralar netherwing rep kastıgımdan pek pvp yapamıyorum classların yeni hali hakkın fazla bilgim yok.

Geçenlerde arathi basine girdim bir gnome fire magele karsılastım baktım böyle birşeyler cast ediyor gariban sonra üstümde living bomb debuffı cıktı 200 200 tickliyor eyvah yanımdakileri patlatcam herhalde diye uzaklastım bunun üstüne kostum sonra 500 patladı 13k hp var bende tabi haliyle gnome mefta oldu birkaç saniye içinde :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...