Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Upcoming Patch 3.0.3

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Feci küfredicem... Heryerde aynı geyik. Nerf palas felan. Sanki biz salağız, OP kalalım diyoruz... Tamam dpsimizi bizde yükseltsinler istiyoruz ama böle 3 vurştada adam öldürmeyelim de diyoruz... Baydınız yani bikbikbik hep aynı espri... Biraz çözüm üretin, bence şöle olsa daha dengeli olur felan. Azıcık beyninizi kullanın. Kestirip atmayalım, forumda, üzerine tartışılacak teori olsun...

Ha sadece palamı? Ben gayet beni kesen rogue gördüm? Stundan çıkamadım...
Metamorphosisde yardıran lock gördüm. Neden bunlar gündemde değil? Takıntımı var?
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Feci küfredicem... Heryerde aynı geyik. Nerf palas felan. Sanki biz salağız, OP kalalım diyoruz... Tamam dpsimizi bizde yükseltsinler istiyoruz ama böle 3 vurştada adam öldürmeyelim de diyoruz... Baydınız yani bikbikbik hep aynı espri... Biraz çözüm üretin, bence şöle olsa daha dengeli olur felan. Azıcık beyninizi kullanın. Kestirip atmayalım, forumda, üzerine tartışılacak teori olsun...

Metamorphosisde yardıran lock gördüm. Neden bunlar gündemde değil? Takıntımı var?

adam fena patlamış; abi sakin, kaale alma sen onları :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu paladinler çok rererö olmuş. N-E-R-F lazım babss. şaka bir yana nerflemeyin lan paladin kasacaktım ben. sadece stundan çıkmak için diğer tüm classlara Hand of God diye bir skill verilsin, rabbim bizi çekip çıkarsın o stundan. trinket cd'de yakalanırsak bırakıyoruz çünkü klavyeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam dogru diyosun.. demon lock meta açıo 300 500 vurabiliosun.. fire mage zaten hop orda hop burda bide knock back verdiler yakalayamiosun bi adam gibi.. rog stealth olmadan sheap shot atio disarm cakıo.. arms warriorum hunter rog alayı disarm cakıo biz ne yapam paladinde 55 sn stun vuruyo sen ona dönüyosun kanat açıo bubble açıo tiheey... düzenleme lazım açıkcası.. ben paladinle rep atıorum hap arkasına judgament stun aban sonra kanat manat elema binekten inemeden ölüyo.. bu mudur pvp mantığı buda garip hani.. düzenleme lazım açıkcası...

neden warrioru iyice healer bağımlısı yaptılar ona canım sıkılıyo bu aralar (td) paso bi CC paso bi disarmdır sudur budur..
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

? çözüm için ilim irfan sahibi olmaya gerek yok.

burst dmg düşücek, zamana yayılcak biticek
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne şimdi?

cevap olarak

"bir gün feral druidlerin pençelerini gözünüzde hissediceksiniz nihohooho bizim de günümüz gelicek" mi demek lazım?

alla alla ya hayır nasıl içinize oturmuş yav anlamadım.

feral druidler ezikler dps olarak genelde ama ben bile bu kadar hırslanmadım yav :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...