Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

god mode

Fyrwenn

Öne çıkan mesajlar

DeMiRMaSKe said:
Prot warrior olarak paladin alınabiliyor. Kendilerini stunladıklarında hele yüzlerinin halini çok merak ediyorum :)

protum mutluyum.ama şöle bi durum var.two handedla degilde one hand/shield le kafalarsa paladin biraz zor oluyor.hele ki biliyorsa oynamayi.

benim prot warriorda ki sıkıntım su; abi cok stun veren ability var.herif bi yerden sonra immune oluo lol
Sosyal ağlarda paylaş

Jaan said:

Level 80 bir gelsin o zaman kim OP kim değil daha çok belli olacak. (sakın bana 80 de de durum aynı demeyin ben de ptr de oynadım) paladin 80 de sadece dişini gösterebilen bir klass haline gelmiş. Oynamasını bilen adam hala paladini çok rahat kesebilir. (kite, mana burn, cc, heal)

lvl 80de beta premade paladin oynadın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
Sen oynadın mı? Dworgian? Hayır, lvl70 retri paladin için yıktınız yaktınız ortalığı lvl80 in sorunu ne, bir dinleyelim sizden.

ben lvl 80 paladinle encounter yaşadım ama betada

edit: freemon un dediği gibi işte. hatta başlarda 20k vuruolardı saolsunlar

dipnot: betada nax yapan tank raid buff 40k hp olabildi max.

öyle hesap edin.
Sosyal ağlarda paylaş

1) tek bir encounter mı?

beta da kaç paladinle hangi saatlerde ne kadar karşılaştıgımı tek tek mi yazıcam?

2) hayır paladin tank 40k değil warrior tank 40k

3) paladin 20k vuruyordu diorum 11 12k ya düştü.

4) 6 saniyelik stun dimi repentance. o 6 saniyede senin total 40k dmg fln verio olman sence normalde hiiiiiç bişey demicem hiç.

arkadaşım oynamamışsın betada bi de hala üste çıkmaya çalışıosun.

PALADİNLER OP

ve böyle gider nerflenmezse herkes 75 76 lardayken ortalık 80 paladin dolucak.

ya şakamısınız dün nagrandda gezdim normalde her class olurdu lvl kasan, ama dün gece 8 paladin 1 shaman 1 hunter gördüm.

neyini anlamıosunuz daha ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, Paladinler OP diyip kestirip atmak çok kolay olmak ile birlikte maalesef ülkemiz içerisinde çok yaygın olan bir harekettir.

Maddeler halinde listelemeni yapmışsın. Fakat es geçtiğin nokta sadece retri paladin lere ait olan özellikleri yazarken diğer class lara ait olan özellikler hiç mi hiç düşünülmüyor. Ben burada şu bu kadar OP şu bu kadar EZİK, şu bu kadar NERF lenmiş gibi gereksiz bir muhabbete girmeyeceğim.

Ama en başından beri dediğim gibi TEK noktadan incelemeyip her açıdan bakıp AYRICA YOLDA OLAN patchleri de hesaba katıp konuşup yorum yapmak gerekiyor.

Kimse kalkıp zaten lvl70 paladin in şu an sahip olduğu burst damage sayesinde battleground larda esip geçmediğini söylemiyor, ama aynı paladinlerin arcane mage ler tarafından bir güzel kesildiğini de anlatmıyor.

Neyse, içimizde bi paladin sorunu var burası kesin ama bu sıkıntı nereden geliyor, nedendir, bunları hep bi soruşturmak aslında işin özüne inip çocukluğa filan dahi uzanmak gerekebilir. :)
Sosyal ağlarda paylaş

O arcane mage kağıttan bebek, es keza combata erken sokamadığı bir warrior üstüne charge attımı işi bitiyor. Tek hunter anında yeri öptürüyor, tek rogue ölmüşten beter edebiliyor. Hele karşısında 2 kişi oldumu zaten ipler kopuyor. Peki paladinde noluyor, işte betadayım ben level 80'dede değişen birşey yok, hala 2 kişinin arasına girip adam kesiyor paladin. CD'leri açıksa diğer kişiyide yaşatmıyor.

Haa nerflenecekmi elbette nerflenecek. Ama bizim dediğimiz zaten "nerf gerekiyor nerflensin" iken şuan paladinlerin dediği "yoo biz son derece normal durumdayız" zaten tartışmada burdan çıkıyor. Yoksa gelecek patchleri dikkate alın öyle yorum yapın demekle olmuyor. O yorumu yapan zaten biziz, paladinler o patchlere gerek olmadığını savunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kuzenimin iki gün önce benim resto shamanım ile ilk ve tek WoW ve AV tecrübesi..

Kuzen1: Haha adam kanatlanmış geliyor yahu..
Kuzen2: Kaç bence..
Bi sürü ışık oyunu ve 3 saniye içinde "Resurrect at the nearest graveyard?"
Kuzen1: elite mob dediğin bunlarmıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...