Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Screenshot başlığı

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Komik olmaya çalışırken seviyesiz olduğunu düşünüyorum şahsen, ben de bizzat o quote ettiğim mesaj gibi hissettim ilk gördüğümde. Gülümseyesim bile gelmedi.

Yine de madem bu kadar itiraz gördü bu kararım, biraz izleyelim, itirazlar devam ederse geri açarım. Gangren de açabilir gereksiz kitlediğimi düşünüyorsa, falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet haklısın. Burda da değişen algıya geliyoruz.
Örnek vereyim, eğlence başlığında 10 kişi beğeniyor, 10 kişi beğenmiyor. herhangi bir resim hakkında. Gayet 18+ linkler veriliyor. Komik ve çoğunluğun ilgisini çekiyor olduğu için kalıyorlar.

Daha önce benzer ss'ler konmuştu gülmüştük etmiştik diye dedim. Şimdi beğenilmedi diye topik kitlendi ya hani.

Patiwow mu çok elitist oldu diye de düşünüyorum aslında. Başlık açmaya da korkuyorum bu bölüme itiraf edeyim.

no offense diyerek de bitiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"İrite" edilince hakaret etmek seni pek yüceltiyor ama, haklısın. Çeker gider oldum, insanlık dışı oldum, kafalara şeyedildi.. Maşallah.

(Hakaretlerin hedefi ve olayın sebebi ben olduğum için bişey yapmam doğru olmaz, Gangren veya Regalya yaparlar gerekli bişey varsa.)
Sosyal ağlarda paylaş

_Gandalf_ said:
Eskiden kalma iki ss gönderdim nerden gönderdiysem kafama sıçayım. Süper eğlencelik birşey olsa eğlence bölümüne açardım. Beğenmiyorsan beğenmedim dersin çeker gidersin insan olmak bu kadar zormu, irite etmek için bukadar çaba sarfetmenin anlamı nedir?

asimilasyon
Sosyal ağlarda paylaş

_Gandalf_ said:
Eskiden kalma iki ss gönderdim nerden gönderdiysem kafama sıçayım. Süper eğlencelik birşey olsa eğlence bölümüne açardım. Beğenmiyorsan beğenmedim dersin çeker gidersin insan olmak bu kadar zormu, irite etmek için bukadar çaba sarfetmenin anlamı nedir?

kilit az bileymiş sana. değiştirdim fikrimi. iyi akşamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...