Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni ev arkadaşım (cici)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

PrudenT said:
koyduğun isme saydırmak istiyorum adeta

haha ne koysaydık pru rex falan mı koyim? bızdık koycaktım esasında ama dişi olduğu için cici koymaya karar verdim :P gayette cici bişey dfds.

edit: şimdi ilk köpek deneyimim olduğu için yardıma ihtiyacım var hayvan pek ısırmaya niyetli dişleri kaşındığı için midir? peki buna ısırmayayı nasıl öğreticez? ödüllendirme tekniği ile mi bir de salonda halı kilim ve varsa aldım çıplak zeminde takılıyor kaka ve işeme sorununu öğretene kadar böyle takılcaz sanırım kendi odama sokmuyorum girmiyor eheh bakıyor suratıma ara sıra dalıyor geçen odamda uyuttum mesela fırsattan yararlanıp 2 tane bombalamış halıya namussuz. çok seviyorlar lan halıları ne varsa artık dfd.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha nefesi bi yana, asıl havlamalarını duymak lazım, full distortion ve reverb var, inanılmaz efektli :)

yavru köpekler diş kaşımak için, oynamak için ısırır evet, ama bir de "tutmak" için ısırır, bi nevi sevgi göstergesi gibi, sarılmak gibi. eli yok ya hayvancaazın, ağzıyla kavrar sevdiklerini. bilmeden acıtabilir, acıttığı zaman sertçe uyar (tek bir red/onaylamama/yaptığını beğenmeme lafın olmasını tavsiye ederim her türlü durumda kullandığın, kolay ezberleyebileceği, "HAYIR!" gibi, sert tonlu, net) ve oynamayı kes. kısa zamanda acıttığı sınırı ve bunu yapmamayı öğrenir o zaman, çünjkü asıl derdi seninle oynamak olacak hep..

size mutlu bir hayat diliyorum, süfermiş cici :)
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
super bisi eheh
nefes alıp verirken ses cıkarmasa bide

hauah burunlarına yumruk yemişler gibi ya zaten büyünce babamdan farksız horluyor namussuzlar :P yalnız ben bu köpek türü kadar şaklaban bi köpek göremedim bir cinsin bütün videoları efsane olabilir mi ya? youtube'ta çok şahane şeyler var.

@ema teşekkür ederim. cumartesi aşısını yaptırcaz hayırlısıyla.

@devil, bızdık benim abimin yakın bir arkadaşının bana seneler önceki hitap şekliydi. ordan kaldı bende çoğu yerde o lakabı kullanırım. anlamı şirin yaramaz çocuk demek. aslında olabilirdi bızdık unisex bir isim ama ne biliyim cici daha tatlı geldi ehu. yeni fotolar gelecek yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı puglar hakkaten çirkin ve sevimsiz oluyor çok aradık aslında bende bi foto vardı pugların mankeni gibi bişey o surata sahip bi pug bulmak için yani büyüyünce şu tatlılıkta olur diye umuyorum; hamfendi çok nazlı yalnız :D

survivor beklerim hacı sddfs.

Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
Zegna said:
super bisi eheh
nefes alıp verirken ses cıkarmasa bide

hauah burunlarına yumruk yemişler gibi ya zaten büyünce babamdan farksız horluyor namussuzlar :P yalnız ben bu köpek türü kadar şaklaban bi köpek göremedim bir cinsin bütün videoları efsane olabilir mi ya? youtube'ta çok şahane şeyler var.

@ema teşekkür ederim. cumartesi aşısını yaptırcaz hayırlısıyla.

@devil, bızdık benim abimin yakın bir arkadaşının bana seneler önceki hitap şekliydi. ordan kaldı bende çoğu yerde o lakabı kullanırım. anlamı şirin yaramaz çocuk demek. aslında olabilirdi bızdık unisex bir isim ama ne biliyim cici daha tatlı geldi ehu. yeni fotolar gelecek yakında.

doberman vs pug yazın youtube a da agzınız bı acık kalsın ehuuhe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...