Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fishing Mesleğinin Getirisi nedir ?

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Ufak bir arama yaptım ama guide veya iyi yönlerinin yazıldığı bir başlık bulamadım canım sıkılıyordu Sw de dolaşırken aklıma neden cooking ve fishing kasmıyorum diye sorarken buldum kendimi. Sabah başladım akşama cooking 300 olmuştu ama fishing 205

Şimdi ben bunları max lasam mesela 375 fishing bana ne getirisi olur ?
Sosyal ağlarda paylaş

BC de +healing food u sadece fishing (yada AH den nakit karsılıgı) ile saglanıyordu. Wotlk da boyle degil.

Fishing in getirisi, Su an mote of water cıkarabiliyorsun, Fishing daily si var kendi capında uniq zımbırtılar cıkabiliyor (yuzuk var 15g ediyor questin rewardlarından) hepsinden de öte zaman zaman lan naapsam oyunda yapmadıgım sey kalmadı dediginde el atabilecegin bişey

daha onemli yapacagın seyler yoksa arada bi bak derim, yarın birgun blizz oyuna sadece X balıgından yapılan Y yemegi cıkardıgı ve bu Y yemegi Z classlarını max bufladı bir durum olursa lazım olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Birer adet daily quest yapma sansı oluyor.

Quest Rewardlardan Epic ring cıkma ıhtımal ı var.Bana Fishing daily sinden Blue Helm cikmisti.

Equip : +5 Fishing
Use: +75 Fishing die yem kullanmama gerek kalmamıstır.

Fishing ve Cooking alarak Food buff larını kendın karsılıyabılırsın.Parasal olarak cok getırısı yoq.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...