Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arthas ın akibeti

Luxor

Öne çıkan mesajlar

daha kitabı bitirmedim ama

deathwing medivh le olan karşılaşmasından bahsediyor falan
karşılaşmaktan çekindiği şimdiye kadar gelmiş geçmiş en sağlam mage olduğundan falan
ama hep geçmiş zaman kullanıyor

medivh in deathwing i öldürmüş olabileceğini sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
Kitab mı var sende ? ingilizcemi ?

Çok meraklandırdın beni :) bu arada Medivh evet en güçlü mage trisifalin Son bekçisi Deathwing onu öldüremez buda bir gerçek ( zaten ölü )

var

authenticator zımbırtısını alırken aldım bikaç tane 5 euro falan tanesi kitapların beleş sayılır :D
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada deathwing dünyanın 5 koruyucu ejderinden birisi
öle bildiğiniz ejderlerden değil , tabii zamanla diğerlerine sırt çevirip ihanet ediyor ve dünyada ne var ne yok hepsini kesip sadece kendi hükümranlığını yaymayan çalışan piskopat bir ejderha :P haline geliyor

malygos u kestircekler sanırım LK da o da o 5 liden birisi
yani öyle medivh in falan kesip biçebileceği türden sıradan bir ejderha değil deathwing

kitabı da şiddetle tavsiye ederim

edit : sonunu sölemeyin hülen
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Alexstrazsa olucak ama o combatta, başka bir aspectten yardım alacağız.

Alexstrazsa var aslında tbc de , hayatın kaynağı olan ejder diye geçiyor lore da
netherwing drake lerimizi alırken yımırtalarını topladığımız ve esaretten kurtardığımız ejderha olur kendisi :)

inşalla ilerde de karşımıza çıkar kendisi
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatmaya çalıştığım şey; Malygos major bir karakter olmasa da Dragon Aspectlerden biri sonuçta. Başka bir aspectin yardımı ile bile olsa ölücek(gerçi ölümsüz de olabilir aspectler).O ölebiliyorsa, "lich king de ölür mü be, azeroth da ki en güçlü yaratık o" diyenler tekrar düşünsünler :P
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:
axedice said:
Alexstrazsa olucak ama o combatta, başka bir aspectten yardım alacağız.

Alexstrazsa var aslında tbc de , hayatın kaynağı olan ejder diye geçiyor lore da
netherwing drake lerimizi alırken yımırtalarını topladığımız ve esaretten kurtardığımız ejderha olur kendisi :)

inşalla ilerde de karşımıza çıkar kendisi

ahah sen çok fena karıştırdın o olayı :P. Alexstrazsa WOTLK de oyuna dahil oluyor, daha öncesinde adı var sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

evet tabi bu bir oyun, ama bazen bir film seyreder kaptırırz , yada bir hikaye kitabının içine gömülmüş buluruz kendimizi. filmin kahramanı yaralanınca telaşlanırız, sonra uçarak alevlerin içinden çıkıp düşmanlarının bir bir canına okuyunca alkışlarız falan gibi.

tabiki hangi boss çıkarsa tabiki kesilecek sonra sıradaki gelsin denecek, sonra da sıradaki de kesilecek, lootlanacak, epicler düşürecek.

ve tabiki bu oyunda belki bir kaç expansion çıktıktan sonra, eninde sonunda uninstall edilecek ve barındırdığı bütün 001010101 türevi kodlardan oluşan instancelar, kahramanlar ve itemlar, yine kendisi gibi sanal olan recycle bin in derinliklerine yuvarlanacak. geriye güzel hikayeler kalacak.

ama yinede arthas düzgün işlenmiş ve konu edilmiş bir karakter. yani kesmeden önce oyunun akışına direkt olarak biraz daha katkı sağladığını görmek, hatta playable faction boss olarak görmek isterdim kendisini :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arthas combatında kesin bize yardım eden birileri çıkacaktır, kalkıp koskoca arthas ı 25 kişiye kestirmezler heralde, benim tahminim bolvar ın intikamı ile yanıp tutuşan stromwind e geri dönen Varian Wrynn ile Thrall gelecekler beraber yardım edecekler arthas savaşına :)

Aklıma gelmişken lvl 80 de bu bolvar ın öldürülüşünden sonraki quest de bolvar shieldini krala geri götürdüğümüz quest yani... Varian Wrynn ile beraber undercity e gidip kardeşim dediği bolvar ın ölmesine sebeb olan mahlukatı öldürüyor sevgili kralımız ama sonra ne oluyorsa thrall a karşı karşı geliyorlar orda ne konuşuluyor kaçırdım ve birden thrall ve wrynn birbirine giriyolar ama tam kavga sırasında wrynn stromwind e geri ışınlanıyor Jaina ablamız, zaten jaina ablamız thrall ve wrynn arasında elçi gibi yani barışı korumaya çalışıyor.. ama ortak hareket ederlerken arthas a karşı birden ne konuşulduda birbirlerine girdiler kaçırdım..
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:
Arthas combatında kesin bize yardım eden birileri çıkacaktır, kalkıp koskoca arthas ı 25 kişiye kestirmezler heralde, benim tahminim bolvar ın intikamı ile yanıp tutuşan stromwind e geri dönen Varian Wrynn ile Thrall gelecekler beraber yardım edecekler arthas savaşına :)

Aklıma gelmişken lvl 80 de bu bolvar ın öldürülüşünden sonraki quest de bolvar shieldini krala geri götürdüğümüz quest yani... Varian Wrynn ile beraber undercity e gidip kardeşim dediği bolvar ın ölmesine sebeb olan mahlukatı öldürüyor sevgili kralımız ama sonra ne oluyorsa thrall a karşı karşı geliyorlar orda ne konuşuluyor kaçırdım ve birden thrall ve wrynn birbirine giriyolar ama tam kavga sırasında wrynn stromwind e geri ışınlanıyor Jaina ablamız, zaten jaina ablamız thrall ve wrynn arasında elçi gibi yani barışı korumaya çalışıyor.. ama ortak hareket ederlerken arthas a karşı birden ne konuşulduda birbirlerine girdiler kaçırdım..

Bolvar'ın intikamı için Thrall'dan hesap soruyor işte Varian. Sonra da dalıyor direk.

Arthas'a karşı yardım edecek en önemli kişiyi unutuyorsunuz; Highlord Tirion Fordring. Death Knight questlerinin sonunda kafasına Ashbringer yiyince nasıl kuyruğunu kıstırıp kaçtığını unutmayın Arthas'ın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bolvar'ın intikamı için Thrall'dan hesap soruyor işte Varian. Sonra da dalıyor direk.

Arthas'a karşı yardım edecek en önemli kişiyi unutuyorsunuz; Highlord Tirion Fordring. Death Knight questlerinin sonunda kafasına Ashbringer yiyince nasıl kuyruğunu kıstırıp kaçtığını unutmayın Arthas'ın.

Sırf bu adam için gidip epl de quest yaptım 1 akşam boyunca.Oğlunu tam kurtardım dedim, öldürdüler duygulandım falan sdfsdf.Questin sonunda verdiği neck duruyor hala daha bankada.Alemin kralı olucak WOTLK de.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
Varian da çok karizma geldi o movie den sonra yani adam hiç sorgu sual yok direk thrall a daldı alıyordu façasını :)

yok baya bayaa konustu da thrall dan ses çıkmadı sonra daldı direk kafa göz allah ne verdiyse, ama bence arthas combatında ally tarafında varian gelir arthasla horde tarafında thrall gelir oyle kapısırız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...