Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fallout

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

tactics fallout serisinin emen combat'ını (dialogdu atmosferdi hepsi iyi de combatı düzgün olmadan nasıl yaşar bir rpg?) gayet güzel düzeltmişti aynı zamanda. shotgun'lar birşeye benzemişti, burst'ün anlamsızlığı düzeltilmişti, gauss eye shot dışında tonla verimli alternatif vardı, yerdeki cesetler ranged vuruşu ve dmg'yi komik duruma düşürmüyordu ve tonla item vardı hepsi de soğuk savaş dönemini yansıtan..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

bazılarımız çok beğeniyor, bazıları beğenmiyor ki beğenmeyenlerin çoğu zaten ilk 1-2 mission'a bakıp bırakan insanlar, benim gibi beğenenler en az bir kere bitirmiş. takdir senin ama ben fallout seven birinin sevmemesi için bir neden göremiyorum düşman değilse squad combat oyunlarına.. (gerçi ben squad combat yapmıyorum, ana karakteri terminatörümsü bir şekilde tasarlıyorum, geri kalan 5 adam loot taşıyor sadece en zorlu 1-2 yer hariç)

bu kadar çok bitirdiğim başka bir oyun hatırlamıyorum, (5 kere tam 3 kere belli bir yere kadar bitirdim) en çok yaklaşabilenler nox ile fallout 2 olsa gerek bitirilme sayısında..

ekleme: ha bir de diablo 2 var ama onu bitirdikçe yeniden başlıyor o yüzden kıyaslaması zor..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş

[Bu mesaj Sam tarafından 27 Nisan 2004 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...