Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gergedan bakımı

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Karpuzu çok sever onlar aman dikkat.Ha bide bakliyat var tabi. Hayvanı eğit, ölme numarası yapsın. Büyüyünce salarsın ormana, millete de havalı tüfek verirsin vurduklarını sanırlar. İyi para var o işte bizim enişte 83de uğraşmış.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

cinsi ne?
bende beyaz boynuzlu uganda gergedanı var. erkek. bizim bi zoolog arkadaş bakamıyomuş bize verdi. aslanlarla beraber arka bahçede duruyo.
seninki cinsse çiftleştirelim. kırma ya da sokak gergedanı falansa olmaz tabii. bu aralar iyi para ediyo bunlar piyasada. yavruları 1500 dolardan satarız. bir batında 17 yavru veriyomuş zaten zengin oluruz.[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

abi yuh ya Gergedan oınun boynuzunda deli para var yetiştir üret yetiştir üret 1 gergedan diyelim 250$ yada € Kır boynuzunu (cok kötü) :D Sat 1000$ yada €ya Sonra Sal cayıra cimene onu Git başka al vs vs vs vs vs vs vs ....[hline]Under The My Penis November General
I seek you=151227036

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Devil yazınca aklıma geldi, alabalık üretimiyle ilgili bir yazı okudum geçenlerde, dişi alabalıklar daha çabuk olgunlaştıkları ve daha iyi göründükleri için daha makbullermiş. Dolayısıyla ilginç bir yöntem geliştirmişler; erkeklik hormonu verilen alabalıklardan elde edilen spermlerle döllenen normal bir dişinin yumurtalarından, hepsi xx kromozumu taşıdığı için sadece pazarlanması daha kolay ve karlı olan dişi yavrular dünyaya geliyormuş.

Konuyu dağıtmak gibi olmasın tabii de, aklıma geldi şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 17 April 2003 20:41 tarihinde demiş ki:
ya bizim evde ordan oraya koşan bi tane jerry var.nası öldürebilirim??

iyice cinsleşti insanlar ya[hline]Tanrım!Nasıl dayanacağım bu güzelliğe?
Olacağımız zaman senle birlikte
Merak ediyorum kalbim nasıl çarpacak?
Ulaşmak istesem sana
Rekabet nasıl edeceğim bu duyguyla?

lol[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sum41, 18 April 2003 16:28 tarihinde demiş ki:
Abi AVUSTIralyadan bana tazmanya monster geldi muhahah cok şeker kolumu kaptı Hemen hastaneye gittim taktılar dikiş mikiş falan zuhahaha
Cok şeker hayvan Taz adını Osurukcu Taz koydum :P[hline]Under The My Penis November General
I seek you=151227036

ss avustralya copyright i bana ati hem taz su anda arkamda yatio
seni kandirmis o diil sakin o van canavari olmasin?[hline]BonePART, 26 Şubat 2003 11:32 tarihinde demiş ki:
angelcim ora avustralya bura turkuy ona bakarsan normal bi japonun 3 katıyım ama soluyo muyum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...