Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patch 3.0

tiybek

Öne çıkan mesajlar

Yaz boyu wow a girmedik bir çok şeyden uzak kaldık. Şimdi 2.4.3 - 3.0.1 linklerini vermişler bu 3.0.1 Preload TBC -> WotLK (Part 1) içinde Installer Tome 2.mpq dosyası mevcut. Bunu ve gelecek olan diğer partları da çekersem, wotlk expansion mı yüklenmiş olacak yoksa tbc yükseltmesi mi yüklenmiş olacak. Piyasaya çıktığında wotlk cd yüklemek zorunda kalacakmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Off topic;

Khriska said:
Sev seni sevmeyeni Hak'la yeksan isede
Yine sev seni sevmeyeni sana Düşman isede.
Türkçene Sahip Çık !

son satır için dilbilgisi hatalarını düzelt bence :P , "de"ler ayrı yazılacak, noktalama işaretleri konulacak vs.

Konuyla alakalı olduğunu sanmıyorum, özel mesaj yazabilirdin sanırım ...
Sosyal ağlarda paylaş

_Gandalf_ said:
Yaz boyu wow a girmedik bir çok şeyden uzak kaldık. Şimdi 2.4.3 - 3.0.1 linklerini vermişler bu 3.0.1 Preload TBC -> WotLK (Part 1) içinde Installer Tome 2.mpq dosyası mevcut. Bunu ve gelecek olan diğer partları da çekersem, wotlk expansion mı yüklenmiş olacak yoksa tbc yükseltmesi mi yüklenmiş olacak. Piyasaya çıktığında wotlk cd yüklemek zorunda kalacakmıyım?

TBC'ye geçerken nası yaptıysan aynısı işte. Bu patch'den sonra CD den LK yüklemen gerekecek. 1 ay talent'di skill'di Server ayarıydı diye blizz bizi oyalayacak sonra büyük darbe LK.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu %95te takılma olayını bende yaşadım. Son 70MB kısmı çekmiyor. Fakat devamlı bir download sözkonusu 32KB kadar. Bitirsin diye bilgisayarıda açık bırakmıştım, akşam da eve gitmeyince 2 gün açık kaldı. Netlimiterdan bi baktım 9GB download yapmışım üstünüze afiyet. Yani 4GB limiti baya bi zorlamışım. Dün indirdim torrentten sadece 70MB kısmı yükledim gerekli dizine fakat doğrulama sırasında bu seferde %99da takıldı. Offf blizzard off.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
dworgian'ın verdiği adresten eu_gb version indirdim partları taradı bgdownloader problem bulunmadı dedi ya bakalım (ayrıca baya hızlı sunucuları tavsiye edilir)

bunu demeye girmiştim bende şimdi bgdloaderdan check ediorum sorun yok.

ayrıca gayet hızlı site.

bana bu siteyi hangi paticik önerdi hatırlamıorum ama galba togie idi sevgiler saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Su anda TBC oyuncuları için 3 adet patch mevcut.
UpdatesWoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update içinde: Installer Tome 2.mpq
UpdatesWoW-3.0.1-to-3.0.2-Update içinde 2 dosya olucak: wow-partial-1.MPQ ve wow-partial-2.MPQ

Installer Tome 2.mpq : 1016.268mb
wow-partial-1.MPQ : 561.158mb
wow-partial-2.MPQ : 72.180mb

TBC paketi olmayanlar için Wowwiki deki:
3.0.1 Preload Classic -> WotLK (Part 1)
ve daha sonra 2. ve 3. dosyalar aynı olmak suretiyle indirilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...