Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred Sacred

snapsys

Öne çıkan mesajlar

diablo özentisi.
ama nox kadar kendini kurtarabilmis,
veya blade&sword gibi kombolari olan bir oyun degil.
karakter seçme ekraninda bile adamlar put gibi duruyor..

oyun diablo 2 yönünde..
sacred'i sadece zaman öldürmek için oyna[signature][hline]Tutun kollarımdan düşerim şimdi
Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten her karakterin kendine göre zevki çok farklı ama oyunu bitirecem sonunu görücem diosan Dark Elif al. (Battle fog diye bir skill var. lvl 1 yapsan yeter oyunun sonundaki demonu bile onunla kestim. Dark elf çok rahat harbiden) . Onun dışında ilk başlayanlar için kesinlikle Gladiator oneriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben battle mage oynuyorum 16.level ım şu an
en kullanışlı büyüler kullandıklarım 1-Fireball 2-Ring of Iice(yanlış yazmış olabilirim ismini,ice shards ta olabilir böyle buzdan sutunlar çıkarıyo yerden çember oluşturuyo içine giren düşman zarar alıyo ve yavaşlıyo)
3-Spiritual Healing
4-Flameskin
5-Purgatory(ateş halkası)
bide benim gibi tongaya düşme büyülerde seviye atlama şöyle oluyo,mavi dalgalar varya kullanınca büyüyü öğreniyosun,ondan üst üste patlatıcan öyle level atlıyo büyüde
ben bunu 15.levelda öğrendim (:

skillerden fire magic water magic filan o element büyülerinin recharge süresini azaltıyo,verilen damagei bi miktar attırıyo[signature][hline]fedaykin, 02 Nisan 2004 17:42 tarihinde demiş ki:
Bu ve bunun gibi bir çok sebep sonucu gerçekleşen milyonlarca yıllık evrimin dışa yansımalarından biriside uzaktan kumanda kullanma hızı olarak bize geri döner
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...