Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsanı en delirten olay:

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Bilgisayar oyunlarında yükleme aşamasında(misal şuan)/movies ler introlar yüklenirken/bölüm değişirken/unit sesi gelirken cd nin aniden VIIIIIIIN ZUUVN ZUUVN zuvn... vııııIIIIIn zıvvıın vınn diye abuk subuk seslerle durması ve oyunun bir süre takılması kadar delirtici bir olay yoktur olamaz
Hele sonra birde çalışmassa o cd allah
parçalarım ben genelde
Az önce natürel jedaydan generals aldım bakalım çalışıcakmı diye yüklenirken sabrımı zorluyor malum onun malı parçalama şansımızda yok:)
çalışmasın uçarım valla

Birde tam gaz dönerken çiziğe vurunca ÇAAAAAAAAAAT ÇAAAAAAT diye sesler geliyor allah gitti driver yada cd diyorum sıcdık öyle bi çaat çoot geliyorki abs var sanır insan

Bak durdu yükleme ya
gelde kudurma ya
gelde uçma ya
ühüüü
hibinee
nekadar kötü bakıyor bu herif cdleirne yaa[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

laaaaaaaaaaan çalışmadı işte lanet cd ya lanet cd grrrrrr gıcık kaptım nerden bulunur bu generals yaa[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bence sesler okadarda sorun diil ama aşırı şekilde olmadığı sürece en gıcık olduğum şey verilen görevi tam yapmama rağmen eksik bişeyler çaıkartmaları accayip gıcık takılıyorum o yüzden bağzı oyunlarda Nox felan yarım saat gittim ogre lordu kestim meğersem eizq şey aslında karının kardeşini birde şehrin karılarını kurtarmamı istiyomuş hepsini ezdim bende :)[signature][hline] Icq=349844412
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlar yenilenir ama bilgisayarlar eskir.Şu an bilgisayarım eski olduğundan Starcraft,Diablo 2,Disciplines 2,Rise of the Elves 3 lüsüne talim yapıyorum yeni oyunlar çalışmıyor deli oluyorum aklıma eski oynamadığım güzel oyunda gelmiyor sinir bozucu artık rüyama lurkerlar giriyor.
Bu arada Cd sürücüm ASUS 50x kendi sağlam ama cdlerimin hiçbiri sağlam değil hepsine yandan yedirdi.

[Bu mesaj screamer tarafından 26 Nisan 2004 00:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Screamer kardeşmiyiz neyiz ya:)
Benim bütün cdlerimin bozulması cd sürücümün bozmasıydı
en çok diablo ve start craft oynamışımdır yuris de oynardımda onu bozdu
ve cd sürücümün markası Asus 50x:)
aynıyız eheh[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hadi asuslarımızı kıralım[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi Asuslarımızı kraliçeyim.

çok zorladım ama tutamadım kendimi pardon[signature][hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ...
eheh akıl vermek ıcın sacma olacak ama ...
vırtual cd kıvamında seyler kullanın boyle olacagını bılıyorsanız ...
sahsen ben nero ıle gelen vır. drıve ları kullanıyorum ...
cd arama cızılme gak-guk derdı olmuyor ...
kısaca oyunu cd-rom a takıp yuklamaden once bır vırtual ını olsturun ...
hersey kolay olsun ...
asus cd-rom a sahıp bı arkın cd-rom u bır cd yı 2 parca olarak dısarı tukurdu ...
cızılme olayı falan halt etmıs yanı 2 parca cıktı cd dısarı ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...