Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pazartesi günü Seinfeld'i kaçırmayın...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

The Voice adlı bölüm var ve Seinfeld'in en komik bölümlerinden biri.
hele cuma günkünü izlediyseniz daha iyi çünkü george'un olayı da çok güzel.

cuma günkü bölümde: george "sözde sakat" olarak işe giriyor ve patronuna yolda hayvan gibi bi tekerlekli sandalyeyi kaldırıp koşarken yakalanıyo. sonrası pazartesi günü, The Voice'ta...[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

pazartesi evet ama sali gunu "Serenity Now" varki... oyle boyle degil bir efsane...

"The cool evening breezes of Anytown, U.S.A."[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

bi bölümü vardı sondan başa doğru gidiyordu bence o bölümde baya ho$ :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]behran, 24 Nisan 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
dvd leri çıkıcak ve çıktığında hepsini alıcam....

ne zaman çıkcak yaww
bütün dizilerin çıktı 24 , soprano falan ama bu daha çıkmadı
bi bilgisi olan varsa bişi sölesin ? ....[signature][hline]...bekliyorum kaderin elini sıkmak için.
Kararmayı bekleyen aLaCaKaRaNLıK gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

reklam arası:)
heh süper bölümdü dünki
bu da çok iyi:)
1-2 sene önce verdiğinde cnbc-e izlemiştim süper ya:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...