Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pukaaaa chuuuu!

Ractamainus

Öne çıkan mesajlar

şu zamana kadar bana en sağdık kalmış kadın (yok yok kızım o benim) puka'dır. gelin puka'yı tanıyalım; http://www.facebook.com/album.php?aid=36084&l=7171d&id=597480878
tabii bu küçük hali ama olsun. velet işte..

insanlar genellikle kendine bir cins yakıştırmaya çalışır. rus finosu, rus terrier'i vs. vs.. ben ona puka olarak baktım hep.

lakin terrier (kırması) olabilir kendisi. çünkü inatçı, hareketli bir velet en nihayetinde. az çektirmedi bana. yerinde de durmuyor sıpa. insanı yoruyor gerçekten.

ama artık yoramayacak beni, gidiyor. hem de gidişini göremeyeceğim bile, giderken evde olamayacağım. güle güle puka.

kendisini bu kadar özleyeceğimi bilmiyordum.. çok üzgünüm, beklemediğim kadar çok. akşam evden almak üzere telefon geldi, evi tarif ettim vs. bir an vazgeçtiğimi söyleyecektim nerdeyse.. ama sorumluluğu sadece bende değil ne yazık ki.

içimde büyük bir boşluk oluştu. nasıl da doldurmuşsun sen o boşluğu puka? ve ne kadar bilinçsiz ayrılacaksın belki de evden.. bir daha dönemeyeceğini bilmeyerek. hatırlarsın değil mi bizi? ben seni unutmayacağım minik fare.

insanın köpeğinden ayrılması ne zor şeymiş. bugün bunu öğrendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...