Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Template Önerileri...

Ractamainus

Öne çıkan mesajlar

Merhaba, ben ragnarok'a başlayalı 2 gün oldu. Magician karakter yaratmayı düşünüyorum. Şu anda lvl'ım 10/8 ve birazdan mage karakterimi oluştururum lakin kafamda bir kaç soru var, sizinle paylaşmak istedim.

- Öncelikle ben karakteri yaratırken vitality'i 2 verdim. bir çok mage guide'da vit 1 kalsın diyor. ilerde bu büyük bir problem yaratırmı benim için. yani bir şeyler feda etmem gerekir mi? [sanmıyorum ama emin olmak istedim]

- Asıl sorunum şu. Mage karakterim ne yönde gelişsin?... Oyundaki pvm sistemini bilmiyorum. Ayrıca hiç görmesemde bir pvp sistemide varmış sanırım :) Bu bağlamda size göre etkili mage template önerilerinizi beklerim.
Benim araştırmalarıma göre bir kaç template çıktı. Buraya yazayım, hem benim gibi tecrübesizler için fikir olur, hemde anlayanlar seçim konusunda yardımcı olurlar herhalde...
Sizce hangisi? ;

------------------
Holy/Fire
------------------
1 Fire Bolt
1 SP Recovery
3 Fire Bolt
10 SP Recovery
4 Napalm Beat
10 Soulstrike
5 Fireball
1 Sight
10 Firewall

------------------
Ice/Fire
------------------
4 Ice Bolt
5 Sp Recovery
4 Fire Bolt
10 Sp Recovery
10 Forst Drive
1 Sight
5 Fire Ball
6 Fire Wall

------------------
Ice/Lighting
------------------

4 Ice Bolt
10 Sp Recovery
10 Forst Drive
4 Thunder Bolt
10 Thunder Strom
1 Napalm
1 Stone Curse

- Bir de şimdi kafama başka bir şey takıldı. Mage job seçtikten sonra 2nd job da wizard seçmek zorunlu mu? yoksa mesela cleric seçip multiclass yaratabiliyor muyuz?

Herkese iyi günler :)[signature][hline]Uzak diye bir yer yoktur...

[Bu mesaj Ractamainus tarafından 26 Nisan 2004 12:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm teşekkürler
birde dikkatimi çekti ice/fire template de iki ayrı sp recovery koymuş. birisine 5 birisine 10 vermiş. böyle bir şey olabilir mi yoksa yazım hatası falan mı?
bir de classa ait iki tane 2nd lvl job seçilebilir demişsin. bunu da anlamadım, mage in wizard olmaktan başka şansı var mı yani?
[ne anlamaz adamım :P ][signature][hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kalsa Magician Seçme derim.

Ama eğer seçtiysen(ben öyle bi gaflette bulundum :) ) Ice/Fire tavsiye ederim.[signature][hline]
..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

///Delikanlı Adam Yuvarlak Kalkan Takmaz

===>Baggio, 04 Nisan 2004 17:19 tarihinde demiş ki:
Okulda kompozisyonlara baslik atarken "Kompozisyonnnn" mu yaziyorsunuz? Hayir tabii ki.

Sosyal ağlarda paylaş

Yani gidebileceğin iki tane yol var second job diyerek aklımızı karıştırmışız second job değil second level job yani önce mage sonra onun daha üst kademesi olarak wizard veya sage den biri olabiliyorsun ayrı bir job quest yaparak. Yoksa FRP de olduğu gibi fighter/mage mantığında birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

anlamamışım bir şeyi...
------------------
Ice/Fire
------------------
4 Ice Bolt
5 Sp Recovery
4 Fire Bolt
10 Sp Recovery
10 Forst Drive
1 Sight
5 Fire Ball
6 Fire Wall

dikkat ettiyseniz bu template te iki tane sp recovery var. böyle birşey nasıl olur acaba? yoksa hatalı mı?[signature][hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...