Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wowa zam

syd

Öne çıkan mesajlar

Kaynak vermek bu derecemi zor merak etmeye başladım, yazdığınız şeyler kendi fikriniz değilse, direk kaynağın linkini eklemek herşeyden önce o kaynağa saygıdır.

Şu sürekli açılan gereksiz başlıkları engellemek için acaba "sadece başlık açma için" modlardan izin alma kuralı getirseler WoW bölümüne süper olur bence. Zaten günde ortalama 3-4 başlık ya açılıyor ya açılmıyor bile. Onlarından ortalama 2 tanesi gereksiz başlık zaten. Yani bir başlık açmak istediğimizde direk beklemeye alınsa başlık ve bir moddun gelip açılması için onay vermesi ile herkezin göreceği hale gelse süper olur gibi.

En fazla 1-2 saat gecikir başlığın açılması, o kadar acele açılan başlığada kimin niye ihtiyacı olur bilemiyorum. Hem mükerrer başlıklar kalkar, hem önüne gelen guildin açtığı 10larca başlık temizlenir. WoW bölümüne zaten epey bir gelmiş olan düzen , iyice cillop gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

12.99muş hatamı ben şimdi farkettim :D wow is now 14.99euro dio kendi sitelerinde kocaman. epic fail falan da olduğunu düşünmüyorum. ayrıca böyle bir haber wowun kendi sitesinde verilir önce o nedenle kaynak yazılmamışsa kaynak istenmesi çok saçma. 13.11.08 woltk diye yazsam ona d amı kaynak isteyeceksiniz? wowla ilgili herşer owp'de var açın bakın ben orası dışında kaynak kullanmam zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi owp diyorum ama! ekşiden duydum abuk subuk forumlardan duydum demiyorum. ayrıca zaten bu tür haberler direk siteye konur. abuk subuk bir forumdan böyle bir haber duymuş hiçbir aklı selim insan buraya yazmaz. ben owpde gördüm wow is 14.99 now yazdı kocaman dedim insanlarin haberi olsun. kimse oraya cd price falan yazmamıştı owpde. monthly hala 12.99muş bu arada araldan falan gamecard aldığında ne kadar bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:
abi owp diyorum ama! ekşiden duydum abuk subuk forumlardan duydum demiyorum. ayrıca zaten bu tür haberler direk siteye konur. abuk subuk bir forumdan böyle bir haber duymuş hiçbir aklı selim insan buraya yazmaz. ben owpde gördüm wow is 14.99 now yazdı kocaman dedim insanlarin haberi olsun. kimse oraya cd price falan yazmamıştı owpde. monthly hala 12.99muş bu arada araldan falan gamecard aldığında ne kadar bilen var mı?

adamlar expansion ile oyuncu toplayacakken niye zam ile gölge düşürsün ki
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi taraftan içip bi tarahdan guildle konuşuyordum sonra woltkdan bişiye girdim böle sitede tam hatırlamıyorum direk görünce buraya da yazdım yenidir diye. gereginden fazla uzamıs konu ama gene de zam gelırse sasırmaın :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...