Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fem vs Mef

Baggio

Öne çıkan mesajlar

şu daha iyi eğitim verdiklerini konu alan bomba süper ya
insanları robotlaştırmak iyi eğitimse gözünüzde ben kabul ederim tabi o ayrı ama olayımız örnek olarak matematiksel ilişkilerden yararlanma gücüyse bence bir kavram kargaşası içindesiniz[hline]Fist in the air, in the land of hypocrisy
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim
eğitimine takiim
felsefesine takiim
amacına takiim
desteğine takiiim

bnm iddia ettiğim şey zorlama baskı fln yok önyargı yapmayın demeye çalışıyorum.. gördüğümü söylüorum.. bukdr adam burda nie kçımızı yırtalım yoksa? çok mu umrumda bnmsanki daha fazla öğrenci kazanmaları vs..? önyargı kötüdür onu bilin yeter[hline].ã.¢.]-[.ë.®.ø.][. /// [L.u.¢.!.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dralnu, 27 Mart 2003 00:34 tarihinde demiş ki:
şu daha iyi eğitim verdiklerini konu alan bomba süper ya
insanları robotlaştırmak iyi eğitimse gözünüzde ben kabul ederim tabi o ayrı ama olayımız örnek olarak matematiksel ilişkilerden yararlanma gücüyse bence bir kavram kargaşası içindesiniz[hline]Fist in the air, in the land of hypocrisy

daha sağlam bişilerle gel
sonuç olarak amaç nedir öss yi kazanmak
bu adamlar kazandırıyo mu ,hepsinden fazla
o zaman neyi tartışıyoruz

femde robot olursun ama robot olmanın ayrı bir zevki vardır sen piayasadaki en zor soruları çözerken diğer sefillerin ortalama değerdeki sorularda çektikleri eziyeti görür ayrı bir keyif alırsın.robotlaşman sana verilen bilginin oturmasındandır.
Ben saatte 240 tarih 220 coğrafya sorusu çözebiliyordum bu robotlaşmaktan değil olayı sana öyle bir kavratıyolar ki ister istemez o hıza erişiyosun[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

öss'yi kazandırmak ama
karşılığında neleri feda ederek???
insanlıktan, gençlikten değerli mi öss?
bence değil.
sisteme karşı çıkarken, sistemin parçası haline gelmek.
en acısı da belki bu.
(sistem ile içinden mücadele etme meselesine karşı çıkmıyorum, o tamamen ayrı bir mesele, yanlış anlaşılmasın)[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 27 Mart 2003 00:45 tarihinde demiş ki:
öss'yi kazandırmak ama
karşılığında neleri feda ederek???
insanlıktan, gençlikten değerli mi öss?
bence değil.
sisteme karşı çıkarken, sistemin parçası haline gelmek.
en acısı da belki bu.
(sistem ile içinden mücadele etme meselesine karşı çıkmıyorum, o tamamen ayrı bir mesele, yanlış anlaşılmasın)[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

burda bukadar insan yazdı birimiz bişi feda ettiğimizi yazmadık ki.
öss tabiki gençlikten önemli değil zaten o yüzden fem e gitmekte fayda var kazanamayıp bir sene daha sürünmektense benim gibi üniversitede çimlere uzanıp ağaç gölgesinde kitap okumak daha mantıklı geliyo bana[hline]MAN WHO WALKS ALONE

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 27 Mart 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de
fem'e gitmeyen össyi kazanamaz senelere sürünür gibi bir mantık çıkıyor buradan
ve de fem'e giden ilk senede kazanır?
şimdi bu nasıl bir genellemedir?
bence kazanacak adam her dershanede kazanır, gerisi boş şişinmelerdir
fem'e gidip robotlaşmak ve bazı düşüncelerden feda etmek yerine
fbm gibi bir dershanede insan ders dışında bir çok şey kapabilir, bir çok şey kazandırabilir kendisine diyorum ben
bu kadar basit...
iyi geceler :)[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

Ah Gençlik Ahhhhhhhhhhhhhh
Okul Yıllarıma Dönesim Geldi Bunları Okuyunca Gerçi Biz Fem Mef Möf Konuşmazdık
Ayşe Buse Ebru Peşinde Koşardık Ama Olsun Güzel Günlerdi. Walla Ne Diyim Hepinize Kolay Gelsin Yaşamanın Zor Olduğu Bir Ülkede Okumaya Çalışıyorsunuz ne Okursanız Okuyun Okuduğunuz Bölümde Başarılı Olmaya Bakın.....
Önünüzde Çok Zor Bir Hayat War...[hline]Coldox
Clan Dead Fighter
Sosyal ağlarda paylaş

carousel fem deyim,benimle birlikte en az 10-15 arkadaşım var,baskı,zorlama,gericilik vs. görmedim,hiç birimiz görmedik,diğer şubelerdeki arkadaşlarımda hiç bi şey görmedi,biz bu kadar insan körmüyüz.
hiç gitmediğiniz bi yer hakkında kulaktan dolma bilgilerle yorum yapıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 27 Mart 2003 00:02 tarihinde demiş ki:
yahu 1.,2. el geyiği yapmayın bana
size yapmamışş olabilirler ama bizzat yakın arkadaşlarım zor kurtuldu ya heriflerden
özellikle iyi çalışan öğrencileri kendi taraflarına çekmeye çalışıyolar.
tamam kimsenin ibadetine saygısızlık ettiğim falan yok
elhamdürüllah müslümanım hatta
ama bi insan namazı falan içinden geliyosa yapar
böyle tipler dini çarğıtıyolar
ulan derswanede bayan öğretmenler erkek öğretmenlerden kaçıyo be[hline]dark-dr, 20 Ağustos 2001 15:37 tarihinde demiş ki:
LOOK DUDE IM LOGGING FROM ***IN TURKEY AND I PING 640. TODAY I PING 200 SO I PK PPL GOT THAT?

Nukem'in dediklerini bende biliyorum.Hatta tüm başıörütlü öğrenciler fem'e gitmekteler...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 26 Mart 2003 18:59 tarihinde demiş ki:
ben mef'in okulunda okuyorum, dershane eğitimi nasıldır bilmem ama okuldakileri direk öss için hazırlıyorlar, üniversiteye sokma başarısıda %90 küsürlerde olsa gerek

güzel kızlar derseniz mefte var ;)[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

MEF Lisesinde başarı %100.
49 kişi girmişti son sene sanırım. 1 kişi 1x. tercihine girmiş, 5 yada 6 kişi 5-10 arası tercihlerine, geri kalanda ilk 4 tercihine..
Böyle bir okul.
Önceki senelerdede başarı yaklaşık böle bişeydi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bize öyle birşey yapmaları zaten imkansız =)...

Din dersinden bir sahne

Ört-Ve hz.halime gitti bla bla
Gör-Halime bizim muminin annesiydi değil mi?
Ben-Evet olm ama çarpılcan sen.
Ken- Halimeye bindik illallah ahaha.
Ben- Valla çarpılcaksınız siz...
Ken- Deist değil misin olm sen?
Ben- Deistler allahsız değildir evladım.Ahanda bak sizin siyah inek (uzun hikaye)
Ört- Siz cidden kafirsiniz...
Ken- Hocam ilahi işlerde ensest ilişkinin veya ters ilişinin sakıncası yoktur dimi?
Gör - Besmele mi ne lazımmış olaya girmeden önce patlarım ben o zamana kadar.
Ben - *sigh*[hline]Alexi Septimus , Necromancers
[=o=]Alexi_Septimus [bf1942]clan
Cold as Corpse.

[ quote ]kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şöle söyliyim 2 sene fem'e gittim son sene 6 ay yurttada kaldım size bir iki not aktarayım
Arkadaslarla bir keresinde yurtta seminer salonunda geceleyip uyumustuk koltuklarda sabah bir ses baktık birileri kalkmıs sabah namazı kılıyor kimse bize bir sey söylemedi kıldılar namazlarını gittiler
Baska bir ornek bir gece yurttayız canımız sıkılmıs dısarı cıkmak istiyoruz gece 11 gibi ama kapılar kapalı girişler bitmiş bizimle kalan bir üniversiteli abi vardı (abi diyorum bizden 6-7 yas bÜyüktü) adamın yetkisi vardı ikna edip camlıcaya cıktık ordan kadıkoy sahil yapmıstık arkadas Metalica hastasıydı butun yol metalica dinledik

bakın sunu soylemek istiyorum orda olay su teklif var ısrar yok siz istediginiz gibi kalırsınız buna kimse karısamamz bir iki kıl tip cıkarmı cıkar ama bunlarda normal,onemlı olan herkesın dıgerlerının yasayısına dusuncelerıne saygı duyabılmesı Yani beraber yasayabilme olayı
bazı arkadaslar olumsuz dusuncelerınıde aktarmıslar ben bunlarda yalan demıyorum bazı olaylar olmus olabılır bazılarının soyledıgı gıbı bır ıdeolojılerıde olabılır ama kımseye bunu zorla empozer etmelerı gibi bir olayları yok herkesın bunu iyi anlaması lazım soylıyeceklerınızı ona gore soyleyın burda bır karalama yada savunma cabasında olmamalıyız sonucta hepimiz insanız hepımızın dusuncelerı var ve hepımız bu ulkenin evladıyız degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Mef cok kotu, fem daha iyi, fen bilimleri en iyisi. Millet niye baska dershaneye gider anlamiyorum? Hocalarin en iyisini zaten fen bilimleri kapiyor, kalite akiyor yani hocalardan. Ben Carousel Fem'e de gittim FBM'ye de. Fem de iyiydi ama hocalar cok bos, olaylari anlatsam koparsiniz simdi. FBM hocalariyla ve genel kalite itibariyle (mesela kantinde cikan yemekler pizza, sosis tabagi, schnitzel vs.) 1 numara.[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

mef genelde piyasa oluyo(muş+mef dosyası olup da kashar efectiyle yürümeyen kız görmedim, daha fazla bakınmam lazım)
fen bilimleri güzel, hatta çok güzel, istdeysen tabii
femin yeşil sermayeyle çalıştığını biliom kalanını bilmiyom[hline]Efkarlıyım, efkarlı; bir kız beni dağıttı
(artık kings of chaos oynamıyom, hepinize tavsiye ederim çok rahat oluyo)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...