Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pazartesi sendromu

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:
açılıyor aslında ama sendromda falan değilim hatta fazla rahatım. bide hasta olmasaydım dolapta duran 2 aylık biramı sonunda açabilirdim. nasip olamadı bi türlü offf of

ben senin yerine içerim merak etme.. buna da rep istiorum ama :D
anaa bnm boazlarım bu yusden şişti demek kii
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
açılıyor aslında ama sendromda falan değilim hatta fazla rahatım. bide hasta olmasaydım dolapta duran 2 aylık biramı sonunda açabilirdim. nasip olamadı bi türlü offf of

staj defteri yazmaya kasan kimdi?

aktif anlıyorum seni merak etme :D
cumaya kadar sabır :D(tabi cumaya kadar calısıyosan)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi ara cmrtesileri de çalışyodum. Ve genelde geç vakitlere kalıp ara ara sehir dışlarına gidiyodum, felaket bi tempo vardı ama alışmıştım hiç koymuyodu. Son bir iki ay gevşedim. Ama gevşedikçe gevşeyesi geliyo insanın. Çok daha düşük tempoda çalışmak gelmiyodu içimden.

Benim bi an önce düşüncek vakit bulamadn haldır haldır çalışacak iş yoğunluğuna ulaşmam lazım. Ama üşengeçlik böyle had safhadaylennası olucak bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@oper

abi bikaç saat evvel kasılıyodum evet ama şimdi az bişey kaldığı için kase rahatladı ;) hani böle lisede kompozisyon yazmanı ister hoca not vercem der, "hass napcam şimdi" falan 3,5 olursun düşünürsün düşünürsün ıkınırsın çıkmaz bişey. millet çatır çatır yazar, 20 dakika düşündükten sonra bi anda akp yanar bi başlarsın yazmaya... onun gibi bişey.

bide şimdi aklıma geldi. o benim kasılmam pazartesi sendromu değildi. kase korkusuydu dfgd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...