Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alakasız İnsanların Seni Tanıması

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

Yok abi 5 sene önce 30 dk muhabbet ettiğin adamın gelip seni bulması gibi. Örnek bugün Zaugna beni arıyor x barındaymışın diyor. Bir gittim ve gördümki 5 senedir muhabbet etmediğim, ettiğimdede çok yakın olmadığım bir adam beni görmüş, nasıl olmuşsa Zaug'un arkadaşı olduğumu sezip ona söylemiş.

Bu nasıl bir mantıktır ?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
kozyatağında bindiğim taksideki yaşlı amcanın alakasız yerde oturan beni tanıması ve "sen bilmem nereye (evimin oralar) mi gidecen?" demesi gibi mi?

oha o amca psikopatmış biraz. ya da devletin kötü giden bi projesi. aslında beyni programlanmış bi ölüm makinesiydi o amca eskiden. şimdi taksicilik yapıyor. müşterilerine devletin gerçekte yaptıklarını anlatıyor, tabii gerçekler o kadar uçuk ki, kimse ciddiye almıyor. amca da 50 m2 bi evde yaşıyor aynı zamanda. sürekli aynı rutini yaşıyor.
evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
dasaaa said:
kozyatağında bindiğim taksideki yaşlı amcanın alakasız yerde oturan beni tanıması ve "sen bilmem nereye (evimin oralar) mi gidecen?" demesi gibi mi?

oha o amca psikopatmış biraz. ya da devletin kötü giden bi projesi. aslında beyni programlanmış bi ölüm makinesiydi o amca eskiden. şimdi taksicilik yapıyor. müşterilerine devletin gerçekte yaptıklarını anlatıyor, tabii gerçekler o kadar uçuk ki, kimse ciddiye almıyor. amca da 50 m2 bi evde yaşıyor aynı zamanda. sürekli aynı rutini yaşıyor.
evet.

Aslında seni tanıyan tüm alakasız insanlar devletin ajanları bence.;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen de tanıyamama durumu oluyor.For example:

Kursa gittiğimin ilk dönemi benden 2 yaş büyük bi kız ve sevgilisi de aynı kursa geliyodu.Ve yaklaşık 1 yıl kadar önceydi.
Ama 1 hafta önce metroda tıpkısının aynısı yüze sahip ama biraz daha uzun boylu olan bi kıza "selam,rukiye?" dedim oda "Hayır,ama bi kızla tanışıp konuşmak istiyosan bu şekilde başlamamalısın dedi" ve bende ters bi şekilde "biriyle tanışmak istediğimden değil birine benzettiğimden dolayı sordum dedim"

Ayarı alınca kaçtı tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...