Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alternatif Yabancı Alışveriş Siteleri

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Yahu birsey sorucam simdi biraz konu disinda kalabilir. Mesela bu sitelerden herhangi birindeni iPod getirteceksin. iPodun fiyati da hangi siteden alirsan al 100$ in uzerinde olucak ve normalde gumruk yiyeceksin. Hani gift certificate oldugunda uzerinde geciyor diyorsunuz da, ben gecen sene falan baya arastirmistim onun sonucunda gift certificateler sadece kucuk esyalarin uzerindeyse gumruk muavinin keyfine kalmis bir sekilde geciyormus. Yani isterse uzerinde 40$ lik gift certificate olsun adam isterse aciyor bakiyor ne olup olmadigina istemezse devam edip gumruk yemeden geciyor. Bu boyle mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Waqas said:
Yahu birsey sorucam simdi biraz konu disinda kalabilir. Mesela bu sitelerden herhangi birindeni iPod getirteceksin. iPodun fiyati da hangi siteden alirsan al 100$ in uzerinde olucak ve normalde gumruk yiyeceksin. Hani gift certificate oldugunda uzerinde geciyor diyorsunuz da, ben gecen sene falan baya arastirmistim onun sonucunda gift certificateler sadece kucuk esyalarin uzerindeyse gumruk muavinin keyfine kalmis bir sekilde geciyormus. Yani isterse uzerinde 40$ lik gift certificate olsun adam isterse aciyor bakiyor ne olup olmadigina istemezse devam edip gumruk yemeden geciyor. Bu boyle mi?

Bununla ilgili konu dışında topic var ona bak istersen..Bayram dolasıyıla daha flexible bir durum söz konusu şu an...
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:
www.newegg.com bu siteye bir bak. genelde pc parçaları vardı ama electronics de var. ipodda var sanırım. amerika içine teslimat yapıyor sadece

newegg'de hocam ben turkiyeden kaydoluyorum buradan odiycem bizim emmi oglu var amarikada onun eve yollayin size zahmet diyemiyorsun. siteye verecegin shipping adreste oturan adamin adina olan bir kredi karti ile alisveris yapabiliyorsun. o yuzden newegg bize yaramiyor Arda'cigim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...