Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahoo Fantasy Basketball 08-09 Hazırlık

Holy

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:
Fena hazırladım bu draft'e,dikkatli olun =]

PreRank yapmışsındır, sıralıdır şimdi senin kişisel listen :)

Ben ilk kez deneyeceğim bunu. nba.com'ın kendi fantasy'sinde oynamayı çok severdim ama ondan da 2 senedir uzaktayım. Bilmem gereken özel bi bilgi var mı?.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de girmek istiyorum bu fantasy lig olayına nba ve oyuncular,performansları hakkında kişisel bilgime çok güvenirim ama geçen sene draft a gelemediğim için katılamamıştım bazı sorularım var

Şimdi siz liginizi kuruyorsunuz,katılmak isteyene id sini veriyorsunuz onlar katılıyor değil mi?Hala Draft yapılmamış sanırım ama yer yok sanırım bir kişilik öyle mi?

Bir de single game tarzında değil de herhangi bir lige girebiliyor muyuz tanımadığımız insanların?

Son olarak galibiyet için maç mı oynanıyor yoksa sadece istatistiğe bakarak mı maç kazanılıyor o 5 2 7 2 oranlarını anlayamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Tonlarca lig var,draft saati en yakın olandan başlamak üzere sıralanır ama Avrupa'dan falan bir lige gir derim public takılcaksan çünkü saat sorunu olabilir draft günü(gecesi).Live Draft olarak filtrele ligleri aratırken.

sostizm said:
BulletRide said:
Fena hazırladım bu draft'e,dikkatli olun =]

PreRank yapmışsındır, sıralıdır şimdi senin kişisel listen :)

Ben ilk kez deneyeceğim bunu. nba.com'ın kendi fantasy'sinde oynamayı çok severdim ama ondan da 2 senedir uzaktayım. Bilmem gereken özel bi bilgi var mı?.

Pre-rank kafada döner zaten ama 16 kişiyiz sonuç olarak kaçını seçebilirsin belli değil istediklerinin.O yüzden her tur için 3-4 oyuncu adayı olması iyi oluyor kafada,ben geçen seni Yahoo'da yeniydim tam fantasy yaptım yani başlarda iyi gibi gözüksede çuvallıyorsun.Aa ne güzel T-mac 50. sıraya düşmüş kapiim dersen sakat,çünkü adam senede ortalama 20 maç kaçırıyor minimum.

Fantasy hakkında çok fazla yazı çıkıyor,espn'de orda burda şurda.Tabiiki kendi insiyatifinle seçtin mi zevkli olur ama ufak tefek tavsiyeler lazım bence.Yani en azından ilk 5-6 tur draft ettiğin adamlar kemik kadron olsun,geri kalanı zaten bu başlıkta trade ederiz.

Ben lig başlamadan burdan reca etmek istiyorum,lütfen trade offer'ları direk reddetmeyin,sebep belirtin isteğinizi belirtin.Kimsenin kadrosu 4 4'lük olmayacak çünkü,trade işin en keyifli kısmı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...