Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass effectte galaxy map

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu oyunun daha ilk başlangıç kısmındayım. Spectre filan oldum, bizim kaptan bana gemisini verdi hadi yürü yavrum dedi bende atladım gemiye.

Sanırım gemide galaxy map ile ilk görevimin olduğu yere gidecem. Ama galaxy map'in yanına gidip e'ye basınca ekran kara oluyor. Üstte bir isim çıkıyor sanırım o anda bulunduğum yer, onun dışında bişe çıkmıyo. Sağ tıklayıp 1 sn basılı tutunca bir ekran geliyo sol üstte başka bir galaxy adı çıkıyor ama 1 sn geçmeden ekran yine kararıyor. Normal sol tıklama hiçbi işe yaramıyor zaten buton filan da yok göremiyorum. Birkaç kere daha sağ tıklayınca galaxy maptan çıkıyor.

Galaxy map'in böyle olmaması gerekiyor dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de demin tam crackleri deniyordum bir başka arkadaş dedi. Düzeldi şimdi temiz bir crack buldum. İlgilendiğin için sağol bone :)

Edit: bu arada crack sorunu yaşamam oyunu korsan oynadığım anlamına gelmez. CD takıp çıkarmaktan nefret eden birisiyim çünkü. Bir oyunu cdli oynayacağıma hiç oynamam daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:
Ben de demin tam crackleri deniyordum bir başka arkadaş dedi. Düzeldi şimdi temiz bir crack buldum. İlgilendiğin için sağol bone :)

Edit: bu arada crack sorunu yaşamam oyunu korsan oynadığım anlamına gelmez. CD takıp çıkarmaktan nefret eden birisiyim çünkü. Bir oyunu cdli oynayacağıma hiç oynamam daha iyi.

ok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...