Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Shardları

Adranath

Öne çıkan mesajlar

Eskiden bir sticky thread vardı yukarda ama bilemicem bir daha koyarlar mı?[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosaria 4ever
[b]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Grynn Iceheart - Ethernass
Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN HLDM ver.1.0.1.6
Sosyal ağlarda paylaş

anyone arkadasım o server fena degil ssler guzel fakat birsey diyecem insanlara sorsan o serverdemi yoqsa d.r dami daha cok eylenirsiniz deseniz bunda d.r derler hic olmazsa burda bir rahatlik var ordak bide skill felan kasacaklarıı zannedıorsanız yanılıorsunuz web site bulmak cok koolay fakat server acmak zordur sız actınız fakat daha aktıf olmadı neyse genede elinize saglık dıorum o kadar umutlanmayın 100 200 kisi player olcgaına bıde sıze bırsey dıyecem o game masterlarin uzerindeki robeleri vs olan vat lari cok lag yapar vede gereksiz multi ler vs vs gereksiz cok yer var gercek uo osi dir yada gercek uo eskiden snndi suanda Elan realms benim gorusum benim shardim super demiyorum bende eylenmek icin aciyorum zaten bunuda burda soyliyim ama o server bi tuhaf yanu cok super birsey degil UO nun zevkini ancak harpy yi oldurup cok fazla playerin oldugu veya herhangi bir monsteri oldurudunuzde 20 30 gp ciktinda sizde buna deri set alip rp yaptıgınızda bir balrone 1 kisi poison atip degilde 50 kisi okla mage vs vs ancak boyle zevki cikar buda benim gorusum dediklerimde gercek uo nun zevkidir ayrica ole bir server olsaydi vendorlarda cok fazla konulmazdi her skill calisirdi filan falan keske ole bir server olsaydi asla olmiyacak bence ama osi oyle bir server keske ole degilde keske onun gibi turk serveri olsaydi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adranath, 15 April 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bildiğiniz tüm uo shardlarını siteleriyle birlkte yzarmısınız(fakat lütfen kişisel server yazmayın yani evden açılan falan sylveria,nbl,hg gibi offical siteler demek istedim ...)
Şimdiden Tşk..

Adranath,
En üstteki Static Thread'ı görmüyormusun?..[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 16 April 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi slayer senin bu işi bilmediğin herhalinden belli ve bu shardı kötülemek içinde yazdığın yazı içinde çok üzüldüm... sharda girmediğin için sadece sslerden baktığın için bilmden konuşuyorsun . Yada bildigin halde kendi shardına puan kazandırmak için böyle yapıyorsun ... kimse 100-200 kişi olacagını bilemez ayrıca kişilerin zevkini sende anlayamazsın.. sen shardı actım diyorsun daha siten bile yok kuru kuru uo yu burdaki herkes açar.. sadece burdaki scp lerden faydalanarak açılabilir ama ne kadar saglam olur onu bilemem... Ayrıca elan realm demişsin ben orayıda biliyorum, snn demişsin oradaki buglarida biliyorum oradada oynadım ama sen hala o shardı onlarla bir tutuyorsan oyunu boşuna oynadıgını söyleyebilirim..
Demek istediğim aralarındaki fark çok büyük en önemlisi yeni bir map war ayrıca yeni itemler npc ler war... O shard diger shardlardan çok farklı onlarla kıyaslamıyorum bence elanda çok güzel standart uo yo bu kadar iyi yansıtmaları çok iyi . Ama dedigim gibi aralardında fark war... senin shardında çok iyidir belkide bir numara olacak ama bunu yaparken kendini göstermek isterken başkalarına camur atma kötüleme bence bu çok yalnış sana kazançtan çok zarar sağlar.. Önce deneyin görün sonra konuşun derim... Ayrıca shard tester alımına başlayalı 3-4 gun oluyor galiba o yuzden açılmadı deme takip etseydin görürdün ... Birde 50 kişi okla mage v.s boyle zevki çıkar demişsin bence oradaki Şehir savaşlarının amacıda bu ...
neise sana başarılar dilerim
bu arada Bağlantının ne oldugunu öğrenebilirmiyim ? yada
sponsor warmı ?[hline]www.tr-game.com

[Bu mesaj anyone tarafından 16 April 2003 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başka bi trade okudum senin shardının nasıl oldugunu...
yaa yok böyle birşey hem kalk 95 k baglantım war de hemde millete bok at ...sen aynı makinede uo da oynuyorsundur serverla beraber simdi .. makine konfigte server kaldıracak kapasitede değildir senin... bende adamdan saydım konuştum warmı böle bisey öne onların seviyesine gel sonra ötersen ... deli etti adam beni boyuna posuna bakmadan neler yazıyor ...[hline]www.tr-game.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 16 April 2003 19:33 tarihinde demiş ki:
anyone arkadasım o server fena degil ssler guzel fakat birsey diyecem insanlara sorsan o serverdemi yoqsa d.r dami daha cok eylenirsiniz deseniz bunda d.r derler hic olmazsa burda bir rahatlik var ordak bide skill felan kasacaklarıı zannedıorsanız yanılıorsunuz web site bulmak cok koolay fakat server acmak zordur sız actınız fakat daha aktıf olmadı neyse genede elinize saglık dıorum o kadar umutlanmayın 100 200 kisi player olcgaına bıde sıze bırsey dıyecem o game masterlarin uzerindeki robeleri vs olan vat lari cok lag yapar vede gereksiz multi ler vs vs gereksiz cok yer var gercek uo osi dir yada gercek uo eskiden snndi suanda Elan realms benim gorusum benim shardim super demiyorum bende eylenmek icin aciyorum zaten bunuda burda soyliyim ama o server bi tuhaf yanu cok super birsey degil UO nun zevkini ancak harpy yi oldurup cok fazla playerin oldugu veya herhangi bir monsteri oldurudunuzde 20 30 gp ciktinda sizde buna deri set alip rp yaptıgınızda bir balrone 1 kisi poison atip degilde 50 kisi okla mage vs vs ancak boyle zevki cikar buda benim gorusum dediklerimde gercek uo nun zevkidir ayrica ole bir server olsaydi vendorlarda cok fazla konulmazdi her skill calisirdi filan falan keske ole bir server olsaydi asla olmiyacak bence ama osi oyle bir server keske ole degilde keske onun gibi turk serveri olsaydi...

Arkadaşım görüşlerini Belirtmiş bende Staff Olarak Şimdiden Forum olarak 200 kişiyi geçtigimizi Belirtiyim de Biraz Daha İddasini sürdemeyi bıraksın...

Saygilar Quest Master Jhen

Rüyalardaki İsyan !!![hline]Uo:> İnsanların İletişim Yolunda Gelişmesiniz daha Rahat Davranıp Daha Düzgün Bir Kişilige Bürünmesini Saglar
Eyer Kişilik Bozuklugu Veya Psikolojik Bozuklugu olanların Oynamamaları Tavsiye Edilir

WwW.Tr-GaME.Com
YeNi Bir DünYa
S-E-Ni-N
-*İÇİN*-
Sosyal ağlarda paylaş

burada geçen tartışmalardan haberim yoktu üyelerimizden ve Jhen'nin dedikleri üzerine bakma ihtiyacı duydum....

Tr-Game admini olarak şunları söylemek isterim
bizim gayemiz ultima online'ye yeni bir tat katmakdır ve bunu da yaptığımıza inanıyorum ve buradanda kimse ile polimiğe girmiyeceğim... Playerlar nerede kasmak istersen kasarlar bu sorun değil kişilerin özgür iradeleridir... Arkadaşımız yeni itemlerin laga sebep olacağını söylüyor fakat bu konuda yanılacağını anlayacaksın ve sponsorum olan Adanetin sağladığı imkanlar doğrultusunda Lag olayını en aza indirmeye çalışacağız... Yeni itemlerin laga sokması mantıksız... çünkü yeni itemlerinde diğer itemlerden bir farkı yok ve ultima sadece Katana Kryss vs.. gibi şeylerle sınırlı değildir... açıkcası kendi resminizi dahi koya bilirsiniz... Ki Osidede yeni itemler mevcutdur... tabi bizim bağlantımız ve hostumuz osi ile kıyaslanamaz ama yeni item vs.. eklemek mevcutdur ve bunların bir sorun çıkaracağını sanmıyorum... Tek sorun 25 Mb bağlantı programımızdır.. Teste aldığımız kullanıcılar şikayetci değildi bu sorundan, fakat genede en büyük problem olarak onu görüyorum... Şunuda eklemek isterim ki şuana dek bir reklam yapmadık ve sitemiz aktif olalı 2 2,5 hafta oldu şuandada 282 userımız oldu....Ve bize gösterilen ilgiden su an memnun durumdayız. Ve oyuncuların isteklerine tam olarak cevap vermek icin çalışıyoruz. Bu projemiz tam olarak acıldıgı zaman online kullanıcı sayımızın 150 kişi olacağı inancındayım. Kullanıcılar yeni bir tat ve yeni mutluluklar yaratmak için burada bulunuyoruz umarım bunu başarırız. Ayrıca slayer forumlara uye olmak bir anlamda bu projemize gösterilen ilginin oldugunu göstermektedir. Forumlarımızda aldıgımız eleştiriler projemizin ne durumda ne kadar ilgi alaka içinde olduğunu gösterir. Projemizde çalışan arkadaşların tamamen temiz ve bu iş içinde daha önce bulunmuş deneyimli insanlardan oluşturmaktayız. Bu konunun burada bu kadar uzatılması gerektigine inanmıyorum bizim burda kendimizi anlatmamız sizlere birşeyler ifade etmeyebilir bu yüzden sizleride bizim projemizi eleştirmeyi fakat bunu proje içinde yer almadan yapmamanızı istiyorum ön yargılı olarak hiç bir yere varılmayacağını buradaki herkesin bildiği kanısındayım. Sizlerden bizi yıkma degilde bize destek olmanızı diger shardlarla büyük bir dostluk içinde bizlere yaklaşmasını diliyorum.
Şimdiden herkese teşekkür ederim
ve Diğer shardlarada uzun projelerinde başarılar dilerim

İyi günler[hline][ IMG ]http://www.frp-tr.net/cerberus.jpg[ /IMG ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeadeR, 16 April 2003 20:08 tarihinde demiş ki:
Ravenloft, bi kez ukalalık yapmasan? O adam bu mesajı attığında orda sticky topic falan yoktu.[hline]Seyid the Scout @ Excalibur

Arkadaşlar Lütfen. Forumdaki Stiki Thread kaç aydır orada...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...