Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Benide yesin Jessica.

Eric'in her sahnesi süperdi özellikle en baştaki.

Umarım Laffayettein istediini verirler.

Suki'de Jessica yı hemen dinleyerek mallık yaptı.

Maryanne in olayıda orataya çıkıo yavaş yavaş.

Genel oalrak baya güzel 2. blm hatta bus ezonun bölümlerini 1 den daha çok beğeniyorum.

edit: Ep3 Promo
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi için acayip ümitliyim. Bu sezon bittiğinde rahatlıkla en iyi dizilerden diyebileceğimizi düşünüyorum.

Bu arada ilk sezonun kitaptan farkı var mı diye merak ettim:

İlk sezonun kitaptan farkı - İkinci sezondan da spoiler içerir

- Kitapta Long Shadow'u Bill değil Eric öldürüyor.
- Tara 2. sezon(kitap) tanıtılan bir karakter.
- İlk sezonun sonundaki, Bellefleur'un arabasındaki ceset Lafayette çıkıyor

Sosyal ağlarda paylaş

birader kafe arşivine koyucam bu diziyi ama tam bi adam izlerken içeri giren bayan müşteriler gözümde canlanıyor. bu kadar müstehçen olamaz ya. ama yolunu buldum. biri izlerken yanında bekleyip ellerimle sansur uygulicam genital bölgelere.
hem vampir .ki görülen kaç dizi varki dünyada?
Sosyal ağlarda paylaş

jason hafiften baydı da özellikle Eggs paso acıalrın çocuğu cidden çok baydı. Hani ya artık yatsa Tara ile yada kesin bi ayrılsa fln. her blm bn eskiden böleydim şöleydim. Yeter artık. Jasonda o sarışın hatuu götürcek bence yavaş yavaş ortam hazırlıolar ^^.

Lafayette vampir olmuştur bence. Hem daha hiç güneş ışığı görmedi daha hemide Eric daha görüşces dedi.

Bu sezon laf arası hep werewolf lafı geçiyor. Bir tane Werewolf da gelse diziye hoş olur ^^
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

Bence bu vampir öldürme tarikatı da vampirlere düşman yaratıklar tarafından kurulmuş olabilir.(insanlar dışında yani) Çünkü dizide vampirlerin de bilmediği yaratıkların çıkacağı izlenimi yapıldı. Ama Jason doğal oynuyor ya. Adam her ortama uyum sağlıyor çok lginç. Yalnız bir kaç bölümdür hiç çalışmıyor dönüşü muhteşem olabilir:P
4. bölüm promolarında eric lafayette'yi ziyaret ediyor. Lafayette onu içeri almayınca eninde sonunda çıkacaksın diyor. Hala vampir olduğu belirsiz. Vampir olsaydı bill ve jessica gibi beraber gömülmeleri gerekmiyor muydu.
Jessica çok iyi oldu. Sookie salağının yanında ilaç gibi geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...