Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v12

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• Admin
sabo cumartesi için 3-6 arası bi ayarla
sanırım cok adam cıkmıyo simdi moda da yapalım

cumartesi gelcekler okeylesinler kaç kişi oluyoruz bakalım

dynamick,kenderleme,pascal,tora,sabo,phalanx,silthanas,fedaykin,angelus,hill

ismini unuttugum varsa listeyi cp yapıp ismini ekleyerek güncellesin

7-7 cıkacaksa dereagzinda
6-6 olcaksa moda da
yarın aksama kadar listeyi ahzırlayalım ona göre saha tutulsun[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yemin ederim bu sefer oynuyorum..
gelmezsem şerefsizim.. cuma olsun çok iyi olur ama benim oynadığımda şu fb testislerinin ordaki yerde olsun oynicam ehe..
öncekiler için ciddi kusura bakmayin kiz arkadasim binbir tane sorun cikardi yoksa mutlak gelirdim bu seferkine gelmek istiyorum..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 21 Nisan 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
dereağzında eziyet çektirmeyiniz. modada yapalım efendi efendi

evet evet,modada yapalım işte misler gibi[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 21 Nisan 2004 22:01 tarihinde demiş ki:
c.tesi de olur farketmez.. geliyorum ben.. ailenizin ilhan mansızı olmadan olmaz zaten o maç.. ehe..

malesef mumu ama seni oynatamayacaz %99.9

çünkü 1 değil 2 maçta sattın.
ilk sattığında da bir evvelsi geceden veya maç günü sabahı haber vermiştin gelemeyeceğini. zar zor son anda adam bulmuştuk, onun da forumla alakası yoktu blaq saolsun bi arkadaşını getirmişti.
üstelik ikinci sattığın maçta hiç haber bile vermeden direk olarak gelmedin. aradık aradık açmadın, sonra bi de telefonun kapandı falan galiba tam hatırlamıyorum. 11 kişi oynamak zorunda kaldık, hiç ama hiç zevk almadık, daha çok yorulduk, adam başı daha çok para ödedik vs.

hadi ilk maçtaki satmanı anlayabilirim, acil bir işin çıkmıştır ve son anda bile olsa haber vermişindir. ancak 2. gelmediğin maçın pek affedilir bir tarafı yok

üzgünüm ama benim veya fizban'ın organize ettiği bir maçta kadroda yer alamayacaksın.[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

illa cmts olcak diosanız 3-4,4-5 en kotu ihtimalle 5-6... sahayı ayarlayın yada ben gidip ayarlayabilirim gonullu yoksa ama bildiginiz gibi ev cok uzak:D
6-6 olsun...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

dynamick,kenderleme,pascal,tora,sabo,phalanx,silthanas,fedaykin,angelus,hill, mr.bomb

bu kdrmıyız
+1 warmı yoksa getiriimmi[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

banada cuma pek uymaz gibi zira hala her tarafım ağrıyor, yarına çok zor koşarım cumartesiye inşallah.

*! Ağrıyan kaslarına masaj yapmaya öfleye püfleye gider*[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

hill hem yedeklerde hemde esaslarda yer alıyor. Birde maç asya yakasında olsun.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...