Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben napayim

Anelor

Öne çıkan mesajlar

ula neden dalga geciyosunun cocukla belki cidden karisik ve zor bir donemde kendisi? neyse bak yavrum dinle beni...

eskisehir ogrenci memleketidir heryer altin madenidir diye dusunebilirsin.. simdi git sen bi dus al soyle git bi tras ol yada sakalla seksiyim diyosan oyle kal cik disari soyle bi gez etrafi otur biyerlere nargile kafeye falan takil okulun mokulun dersanen yada neyin varsa ordan adamlari cagir mesela yada tek otur al nagileni mesela otur gelen geceni izle ne bilem bi dergi oku biseyler yap

sonracigima pati bulusma bolumunde eskisehir patilerini bulabilir onlarla konusup yer yurt mekan ogrenebilirsin yada ne biliyim bulup takilabilirsiniz

yok illa tek kalirsan dediklerimi yap bu dediklerimi yaparken azmis hayvan gibi degilde duzgun oldun bi insan gibi kizlara bak sanada bakan olursa gulumse soyle bi falan gerci burasi senin medeni cesaretine kalir ama boyle yani =)

buda sana eskisehirde ben ne yapayim tutoriali...

NOT: o kiz icinde uzme kendini kendi kaybidir boyle planlarla gelmissiniz etmissiniz falan ilerde olcagina erken olmasi daha iyi...
Sosyal ağlarda paylaş

zor abicim o dediğiniz, ben de bursa'da yalnız yaşıyorum, tek başına bara cafeye 1 gidiyorum 2 gidiyorum 3. de pek gidesim gelmiyor.

eğer kafa dengi bir arkadaş yapabilirsen hep onla takıl derim. kimisi kolay arkadaş edinir, ben de öyle bir insandım önceden, ama yaş ilerleyince herkesi kafa dengin olarak göremiyorsun ne yazık ki ve belli bir yere kadar samimiyet kurabiliyorsun tanıdığın kişilerle.

o yüzden gerçek dostlarınızın değerini bilin yeni dost kazanmak her geçen gün daha da zorlaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...