Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herbalism Fiyatları

Draco Mortis

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:
aente said:
lan ben 1k goldu 1.5 senedir göremiyordum dün geçtim yiihaaa dedim. siz 50k falan diyorsunuz canımı sıkıyorsunuz ahah. cenarion exalted mountu için kasıyorum sonunda, resto oynamaktan yıllardır para biriktiremiyordum, bir de "i got a life" tabi farma falan vaktim yok pek ^^

jc isen, 1.5k görememen yazık :D

yok ya herb-alch onları da daha geçen hafta 375 yaptım ahuahu.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Haksızlık resmen ya. Engineering olanların suçu nedir? Bırakın kazanmayı, resmen dötümüzdeki parayı bile alıyor lanet meslek.

Tek dileğim motorsikleti kolay yapmamız ve tanesini 10k golda filan satmamız :Ç

nası yaw ehue ben engineer im, para bolluğundan server değiştiremiyorum lol (anca 10k alabiliyoruz tek karakterle) hatta satış felan yapmayı bıraktım bu aralar kasmıyorum hiç, baydı o derece :D
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:
pekaziz said:
Haksızlık resmen ya. Engineering olanların suçu nedir? Bırakın kazanmayı, resmen dötümüzdeki parayı bile alıyor lanet meslek.

Tek dileğim motorsikleti kolay yapmamız ve tanesini 10k golda filan satmamız :Ç

nası yaw ehue ben engineer im, para bolluğundan server değiştiremiyorum lol (anca 10k alabiliyoruz tek karakterle) hatta satış felan yapmayı bıraktım bu aralar kasmıyorum hiç, baydı o derece :D

hadi ordan lol
Sosyal ağlarda paylaş

ticari sır olm :P

ama şöle bi örnek veriyim engi. olaraktan şimdi yapmıyorum bunu gerçi, uzun zaman önce baya bi yeti sattım ben 1 yeti masrafı yaklaşık 15g, ben 80g a sattım tanesini herhal bi 100 tane satmışımdır toplamda günde 1 tane felan gidiodu ama çok matı var bıdık bıdık, kasıodu bıraktım.

dier şeyler içinde misal az önce 650g civarı mat. aldım yaptım itemları, bunun bana geri dönümü yaklaşık 1750g ehu ki bu baymış halim eheh ama pazardaki rakiplerinizi elemeniz lazım başka biri o itemı satıosa anında cancel edip tekrar koymak lazım böle 3-5 kere yapıp sora bide "fuk you!" die whisper alınca rakiplerden, rakip felan kalmıyor haliyle, pazarı domine ediyorum lol

işin ilginci kız arkadaşımda da benzer bi drum var, beraber 100k yı bulunca oyunu bırakkıp borsaya başlıcaz lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...