Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şiir

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

kalbimi söküp alıp gittin
bana ne ettin

san ki kan damlarken ellerinden
pırıltılar geliyordu o deniz mavisi gözlerinden
yaralandım acı sözlerinden

bukadar zormuydu sanki
neden ben diyorum bazen
ama git yinede ben ağlarım
karalar bağlarım

kimse anlamıyor beni
yanlızım adeta
ama olsun senin güzelliğin varya
SENİ SEVYORUM![signature][hline]:rock::hrr: Death darkness on thy horrid angst! White?NO!!:hrr::rock:
kingsofchaos orduma katılıp iyiliğin saflarını altüst edin!
Sosyal ağlarda paylaş

eğer kızmassan içerikten ziyade imlayla ilgili bazı uyarılarım olacak, sonuçta şiir ruha olduu kadar göze de hitabeder bence, ne de olsa güzel sanat ;) öncelikle yanlız yazılmaz, doorusu yalnız'dır. bi de bağlaç halindeki -de ler ayrı yazılır, "yine de" şeklinde. soru eki olan -mi ler de ayrı yazılır, "zor muydu" gibi. neden ben sorusu da tırnak içinde olmalıdır soru işaretiyle birlikte. "varya" deil " var ya" olacak... walla kusura bakma, bu konuda ders de verdiim için çok gözümü alıo bööle hatalar, şahsi diil :) içerie gelince mutlaka ki güzel, çünkü sonuç olarak bi duygu younluu sonucu yazılmış bi şey bu.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığın yazıdan dolayı sana teşekkür ediyor ve kutluyorum Troyan. Hani öpiyim dicem ama isim mistresss felan yanlış anlaşılacak o yüzden elini sıkıcam

*!elini sıkar*

En sonunda imla kuralları konusunda uyarı yapan tek kıl ben değilim.

Madem bir yazı yazılacak (bu tüm yazarlarımız için geçerli) içeriğine dikkat ettiğiniz gibi aslında imlaya da dikkat etmelisiniz. Göze de hitap etmeli Troyan' ın dediği gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

canını tam olarak neyin sıktığını söölersen belki daha faydalı bi yerlere gelebiliris. sonuçta fikirlerimizi sormuşsun ben de yazdım, yazmasa mıydım acaba :-?[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...